Internetowa wyszukiwarka grobów

Internetowa wyszukiwarka grobów

30 października 2018, godz. 11:53
Udostępnij: Kopiuj link

W najbliższy czwartek, 1 listopada tłumnie odwiedzimy lublinieckie cmentarze. Niektórzy z różnych względów czynią to tylko raz do roku, właśnie w dniu Wszystkich Świętych. Często przy takich sytuacjach zapominamy gdzie znajduje się grób naszej bliskiej osoby. Przypominamy, że w Lublińcu istnieje Internetowa wyszukiwarka grobów, która pozwoli zlokalizować miejsce pochówku.

Internetowa wyszukiwarka grobów dostępna jest tutaj i zawiera dane z Cmentarza Komunalnego w Lublińcu. 

Aby zlokalizować grób wystarczy wpisać pełne lub cząstkowe nazwisko zmarłego. Wyniki można zawęzić wpisują imię, przedziały lat z roku urodzenia lub roku zgonu. Po wybraniu przycisku szukać wyświetlona zostanie lista pasujących wyników wraz z datami urodzenia, śmierci oraz oznaczenia grobu. Wybierając ikonkę na końcu przejdziemy do lokalizacji numeru kwatery grobu na mapie cmentarza, dodatkowo zostaną wyświetlone informacje o rzędzie, nr grobu czy do kiedy jest opłacony.

Komentarze

P
pan 5 listopada 2018, godz. 17:13
Zgłoś
pan

przydałoby się jeszce na parafialnym takie coś

B
Bessęsu 31 października 2018, godz. 18:34
Zgłoś
porażka

Niestety, ale ta wyszukiwarka na 5 wpisanych nazwisk znalazł jedno.

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu