Internetowa wyszukiwarka grobów

W najbliższy czwartek, 1 listopada tłumnie odwiedzimy lublinieckie cmentarze. Niektórzy z różnych względów czynią to tylko raz do roku, właśnie w dniu Wszystkich Świętych. Często przy takich sytuacjach zapominamy gdzie znajduje się grób naszej bliskiej osoby. Przypominamy, że w Lublińcu istnieje Internetowa wyszukiwarka grobów, która pozwoli zlokalizować miejsce pochówku.

Internetowa wyszukiwarka grobów dostępna jest tutaj i zawiera dane z Cmentarza Komunalnego w Lublińcu. 

Aby zlokalizować grób wystarczy wpisać pełne lub cząstkowe nazwisko zmarłego. Wyniki można zawęzić wpisują imię, przedziały lat z roku urodzenia lub roku zgonu. Po wybraniu przycisku szukać wyświetlona zostanie lista pasujących wyników wraz z datami urodzenia, śmierci oraz oznaczenia grobu. Wybierając ikonkę na końcu przejdziemy do lokalizacji numeru kwatery grobu na mapie cmentarza, dodatkowo zostaną wyświetlone informacje o rzędzie, nr grobu czy do kiedy jest opłacony.

tagi:
2018-10-30 11:53:22

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
pan 2018-11-05, 17:13:43

pan
przydałoby się jeszce na parafialnym takie coś

  Zgłoś komentarz

Bessęsu 2018-10-31, 18:34:42

porażka
Niestety, ale ta wyszukiwarka na 5 wpisanych nazwisk znalazł jedno.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x