Katowicki finał akcji "Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka"

W dniu 8 stycznia 2019 strażacy oraz ratownicy z województwa śląskiego pojawili się w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka na oddziale onkologicznym, by wręczyć dzieciom świąteczne prezenty. Nasz powiat reprezentowali strażacy wolontariusze z OSP Lubliniec i przedstawiciele OSP Strzebiń.

Była to druga edycja ogólnopolskiej akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Ze względu na miejsce i prośbę dyrekcji szpitala na sam oddział onkologiczny mógł wejść tylko” Mikołaj- strażak ” z delegacją.
Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły naszą akcję. Składamy również serdeczne podziękowania Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu za udostępnienie nam pomieszczenia, w którym mogliśmy przyjmować
i przygotowywać paczki dla dzieci z oddziału onkologii . Prezenty docierały do nas
z nie tylko z terenu Śląska, ale także z województwa opolskiego dostarczone przez OSP Grodzisko. Warto pomagać. I to nie koniec naszej akcji.

tagi:
2019-01-10 08:43:39 Mirosław Gałuszkiewicz, foto: Panorama Studio

Galeria: Katowicki finał akcji "Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka"

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x