Kradzież pojazdu, której nie było

W ubiegły poniedziałek 21 stycznia, około godziny 13.45 do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu dotarła informacja z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Katowicach dotycząca kradzieży pojazdu. Samochód osobowy marki Mazda miał zostać skradziony z terenu parkingu w rejonie cmentarza parafialnego w Lublińcu.

Wszyscy lublinieccy policjanci pełniący służbę na terenie miasta Lublińca oraz powiatu lublinieckiego niezwłocznie podjęli czynności mające na celu odzyskanie pojazdu, a dyżurny skontaktował się telefonicznie z osobą zgłaszającą celem ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. W trakcie tej rozmowy dotarła na dyżurkę informacja od policjantów w terenie o odnalezieniu i zabezpieczeniu poszukiwanego pojazdu na parkingu lublinieckiego Miejskiego Domu Kultury.

Okazało się, iż do żadnej kradzieży nie doszło, a samochód z powodu roztargnienia lub też pośpiechu zgłaszającego został zaparkowany w innym miejscu niż zwyczajowo. Na koniec Mazda została przekazana właścicielowi.

tagi:
2019-01-23 14:30:09 KPP Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x