II Festiwal Życia w Kokotku

W tym roku Festiwal Życia ponownie odbędzie się w Kokotku! Jest to największe wydarzenie chrześcijańskie w naszym regionie. Pierwsza, lubliniecka edycja przyciągnęła ponad 700 uczestników z całej Polski. Warto dodać, że Festiwal ma już 16-letnią tradycję i wcześniej odbywał się w Kodniu. 

Relacja z Festiwalu Życia 2018 można było śledzić na naszych łamach. W tym roku będzie podobnie. 

Głównymi organizatorami są: Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej, Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży Niniwa
Współorganizatorzy diecezjalni: Archidiecezja Katowicka, Archidiecezja Częstochowska, Diecezja Gliwicka, Diecezja Bielsko-Żywiecka, Diecezja Sosnowiecka

II Festiwal Życia - Kokotek, 8-14.07.2019 r.

To największe plenerowe wydarzenie chrześcijańskie w regionie! O co chodzi? O radość, entuzjazm, poznanie sensu życia, odkrycie Boga (może po raz kolejny?), o relacje, spotkanie, muzykę, warsztaty, ewangelizację… o to wszystko i jeszcze więcej!

Pierwszy Festiwal Życia odbył się w lipcu 2018 roku i zgromadził ponad 700 uczestników z całej Polski. Jesteśmy w trakcie przygotowania drugiego, który odbędzie się w terminie od 8-14 lipca 2019 w Kokotku, leśnej części Lublińca, na Śląsku, przy Stawie Posmyk.

Zaplecze wydarzenia zapewnia Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA.

Festiwal Życia skierowany jest głównie do osób w wieku 16-35 lat. Wystarczy, chcieć spotkać się z ludźmi, którzy cieszą się życiem.

Można wziąć udział w Festiwalu samemu lub wraz z większą grupą.

Jak było w zeszłym roku? Sami zobaczcie - materiały Organizatora

tagi:
2019-02-08 11:09:18 Lubliniec.Info, mat. prasowe Festiwalu Życia

Galeria: II Festiwal Życia w Kokotku

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x