Wsparcie doradcze na rzecz osób niepełnosprawnych

Dnia 26 lutego 2019 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Lublińcu zorganizowano spotkanie poświęcone omówieniu współpracy Ochotniczych Hufców Pracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Lublińcu. Stronę OHP reprezentowała: doradca zawodowy z lublinieckiego Młodzieżowego Centrum Kariery OHP - Anna Weber, natomiast placówkę Środowiskowego Domu Samopomocy – dyrektor Aneta Żółtek.

Na spotkaniu doradca zawodowy omówiła zakres podejmowanych działań doradczych, zaprezentowała ofertę świadczonych usług i zasoby , którymi dysponuje w pracy z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy. Natomiast dyrektor ŚDS podkreśliła rangę doradztwa zawodowego , przyczyniającego się do aktywnego uczestnictwa i adaptacji osób niepełnosprawnych w środowisku społecznym i zawodowym.
Młodzieżowe Centrum Kariery w Lublińcu ze Środowiskowym Domem Samopomocy współpracuje już od kilkunastu lat , prowadząc szereg ciekawych tematycznie zajęć z poradnictwa zawodowego dla podopiecznych placówki. Na zakończenie uczestniczki spotkania wyraziły chęć kontynuacji współpracy na rzecz lokalnej społeczności osób niepełnosprawnych .

tagi:
2019-02-27 11:16:21 Anna Weber- doradca zawodowy– MCK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x