HIT! – Sprzedaż lodów na świeżym powietrzu. Co potrzebne?

Kiedy żar leje się z nieba, trudno oprzeć się zimnym i słodkim lodom. Szaleją więc za nimi nie tylko dzieci, ale również dorośli. Nowoczesny sprzęt o dużej mocy i wydajności idealnie nadaje się nawet do sprzedawania mrożonych deserów na świeżym powietrzu. Dzięki temu możesz swój lodowy biznes prowadzić przy plaży, na deptaku, w parku i w wielu innych miejscach, w których na pewno będzie cieszył się popularnością.

Czy lodziarnia na powietrzu to dobry pomysł?

Sprzedaż lodów na powietrzu to idea, która wciąż jest rzadko wykorzystywana, jednak tego typu biznes może być niezwykle lukratywny. Ważny jest jednak wybór miejsca, w którym będzie prowadzony. Powinno być ono widoczne i położone w pobliżu ruchliwego ciągu komunikacyjnego – może to być miejski deptak, nadmorska promenada lub alejka w parku. Lody w wafelku są deserem, który łatwo wziąć do ręki i jeść, spacerując. Dlatego w tym przypadku brak lokalu nie jest przeszkodą. Można zapewnić klientom niewielki „ogródek” ze stolikami, krzesłami i parasolami, przydatny także podczas gorszej pogody. Jednak nie jest to konieczność.

Konsumenci decyzję o zakupie lodów często podejmują spontanicznie, a czynnikiem jej sprzyjającym jest bez wątpienia wysoka temperatura i słoneczna pogoda. Dlatego sprzedaż plenerowa to idealny pomysł – w gorący dzień mało który spacerowicz oprze się zimnemu, orzeźwiającemu deserowi. Umieszczając swój punkt na miejskim deptaku, możesz liczyć dodatkowo m.in. na osoby wracające z pracy czy szkoły oraz turystów. Zaś strategiczny punkt w parku czy przy plaży zapewni Ci stały dopływ klientów w postaci spędzających tam czas rodzin.

Co jest potrzebne, by sprzedawać lody w plenerze?

Aby sprzedawać mrożone desery na powietrzu, konieczne są witryny – konserwatory do lodów, które utrzymają ich temperaturę, jednocześnie pozwalając na wygodne serwowanie. Niektóre z modeli do działania wymagają jedynie podłączenia do prądu, dlatego mogą być stosowane nawet w warunkach plenerowych. Decydując się na sprzedaż na powietrzu, warto zdecydować się na model mobilny wyposażony w kółka ułatwiające transport. Na rynku nie brakuje też urządzeń przypominających rikszę lub rower z przyczepką – dzięki temu sprzedaż można prowadzić z różnych miejsc. Dodatkowo taki konserwator do lodów ma niezwykle atrakcyjny wygląd, który bez wątpienia przyciągnie przechodniów.

Szeroki wybór urządzeń tego typu znajdziesz w ofercie sklepu Multigastro. Dostępne tam witryny – konserwatory do lodów to urządzenia nowoczesne i wszechstronne, dzięki czemu sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Postaw na model chłodzony powietrzem o kompaktowych wymiarach i umożliwiających transport kółkach, a będziesz mógł prowadzić sprzedaż z dowolnego miejsca.

tagi:
2019-03-06 11:18:08

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x