MYŚLIMY O JUTRZE – DZIAŁAMY DZIŚ

„Myślimy o jutrze – działamy dziś” to projekt przygotowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu, który znalazł się w 2019 roku wśród 46 podmiotów z całego kraju wyłonionych w konkursie „Od zależności do samodzielności” organizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Projekt o wartości prawie 70 tysięcy zł (69.210 zł) skierowany jest do rodzin wychowujących dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym ze zdiagnozowanym zespołem Aspergera.

„Myślimy o jutrze – działamy dziś” jest czwartym projektem realizowanym przez Ośrodek na terenie Lublińca mającym na celu podniesienie jakości życia dzieci dotkniętych różnorodnymi zaburzeniami rozwoju. Realizatorzy projektu wyrażają nadzieję, że obecny projekt, jak i poprzednie trzy w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy funkcjonowania dzieci w rodzinach i najbliższym otoczeniu, a także poszerzają wiedzę na temat zaburzeń rozwoju dzieci i metod pracy z nimi, wskazują na potrzebę utrwalania tej wiedzy i kontynuacji rehabilitacji.

tagi:
2019-03-07 13:14:17 MOPS Lubliniec, fot. Mateusz Zawadka

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x