Galeria 11-stka organizuje kolejną edycję Olimpiady z Asteriksem i Obeliksem

Galeria 11-stka organizuje kolejną edycję Olimpiady z Asteriksem i Obeliksem

17.05.2019 8:19
Czytanie treści strony dostępne

Galeria 11-stka i w tym roku nas nie zawiedzie! 2 czerwca odbędzie się Olimpiada z Asteriksem i Obeliksem, która organizowana jest już od kilku lat i cieszy się coraz większą popularnością. Biorą w niej udział zarówno grupy startujące z ramienia szkół i przedszkoli jak również osoby prywatne. 

Przypomnijmy: zawody składają się z kilkunastu konkurencji: sportowo-sprawnościowych, logicznych oraz wokalno-instrumentalnych. Zadania są przeróżne! Ale i w tym roku Galeria 11-stka nie zawiedzie nas swoją kreatywnością. Jak zdążyła się dowiedzieć nasza redakcja, firma już szykuje m.in. duży labirynt, zadania celnościowe, zadanie z fotobudką i wiele innych. Warto się zgłosić, gdyż w tym roku za 1 miejsce do wygrania są bilety do Energylandii dla całej drużyny, za 2 miejsce bilety do Parku Trampolin w Katowicach. Instytucje dostają również nagrody pieniężne.

Przy Olimpiadzie organizowany jest jak co roku festyn. Dla wszystkich dostępna jest duża, darmowa strefa dmuchańców, oraz wiele innych darmowych atrakcji: wata cukrowa, popcorn, malowanie twarzy, modelowanie balonów, pokazy służb mundurowych, strefa gastronomiczna oraz występy artystyczne. Jest to największa tego typu impreza w Powiecie organizowana z okazji Dnia Dziecka, dlatego warto w niej uczestniczyć.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu