Reklama Lubliniec Info

Tymczasowy areszt dla dilera narkotykowego

Na wniosek lublinieckiej policji i prokuratury, w ubiegłą środę sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego w poniedziałek 33-letniego mieszkańca powiatu lublinieckiego. Mężczyzna wkrótce odpowie za posiadanie i wprowadzenie do obrotu znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły poniedziałek, w jednym z mieszkań na terenie miasta Lublińca funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Lubliniec zatrzymali 33-letniego mężczyznę. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli ponad 400 gram amfetaminy, z której można było sporządzić około 4 tyś. pojedynczych działek dilerskich tego narkotyku. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających wynosi około 12 tys. złotych. Dodatkowo w mieszkaniu znaleziono 4 gramy marihuany oraz przyrządy służące do ważenia narkotyków. Zatrzymany usłyszał zarzuty handlu i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Stanął już przed obliczem sądu, który wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków i wprowadzanie ich do obrotu może spędzić za kratkami nawet 10 najbliższych lat.

tagi:
2019-06-07 12:35:43 KPP Lubliniec

Galeria: Tymczasowy areszt dla dilera narkotykowego

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Mirek 2019-06-08, 11:02:52

do roboty
Dokładnie.

  Zgłoś komentarz

Stefan 2019-06-07, 18:18:44

Brawo Policja:)
Trzeba czyścic miasto z takich śmieci!

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x