Mieszkania na Psim Polu w zabudowie szeregowej - dlaczego warto je kupić?

Mieszkania na Psim Polu w zabudowie szeregowej - dlaczego warto je kupić?

25.02.2020 14:26
Czytanie treści strony dostępne

Kiedy decydujesz się na zakup własnych czterech kątów, musisz sobie odpowiedzieć na wiele pytań. Odległość od miejsca pracy, forma dojazdu, która jest dla ciebie akceptowalna, metraż, standard i cena - to sprawy godne rozważenia i niejednokrotnie będą do ciebie wracać podczas poszukiwań. Niejednokrotnie inwestorzy decydują się na daleko idące kompromisy w powyższych kwestiach, a szansa na rezygnację z własnych oczekiwań rośnie tym bardziej, im dłużej trwa rozglądanie się za nowym lokum. Tymczasem nie musisz ograniczać swoich wymagań. Kupując mieszkania na Psim Polu od wrocławskiego dewelopera Probitas Invest masz szansę połączyć wszystkie zalety życia w mieście z korzystaniem z uroków natury. Decydując się na zabudowę szeregową dodatkowo oszczędzasz na sumarycznych kosztach i możesz oczekiwać więcej za cenę niewielkiego mieszkania w ścisłym centrum Wrocławia.

Kupujących kuszą niskie koszty zakupu i użytkowania szeregówek na Psim Polu.

Podstawową zaletą domów szeregowych jest to, że ich budowa przebiega w sposób oszczędny i wydajny. Dzięki temu cena za m2 domu w zabudowie szeregowej może być znacznie niższa, niż koszt mieszkania w bloku. Jest to niezwykła możliwość dla osób, które dysponują określonym budżetem, a jednocześnie chciałyby korzystać z dużej przestrzeni prywatnej. W inwestycji Franki House projektanci nie zawahali się skorzystać z rozwiązań nietypowych. W każdym budynku wydzielono 10 lokali, z czego tylko połowa będzie miała dostęp do części parterowej. Jest to ogromny walor dla każdego, kto planuje zakup własnego domu, lecz nie czuje się bezpiecznie w przyziemiu. W obrębie nowo budowanego osiedla na obrzeżach Wrocławia możesz kupić mieszkanie położone wyżej, nie rezygnując z posiadania niezależnego ogrodu. Zakup domu szeregowego to także gwarancja zamieszkania w starannie zaprojektowanej okolicy, dzięki czemu unikamy architektonicznego chaosu, który często towarzyszy budynkom wolnostojącym. Mieszkania na Psim Polu będą przy tym niezwykle tanie w utrzymaniu. Koszty ogrzewania przylegających do siebie lokali są nieporównywalnie niższe niż w przypadku, gdy musimy sobie poradzić z ogrzaniem wszystkich ścian zewnętrznych.

Wybierając szeregówki we Wrocławiu nie skazujemy się na całkowitą izolację od otoczenia.

Nowoczesne szeregówki cechuje wyższy poziom bezpieczeństwa, niż domy wolnostojące. Co prawda idea zamieszkania z dala od ludzi kusi z początku większość inwestorów, jednak z czasem okazuje się, że rozwiązanie to ma sporo wad. Mieszkania na Psim Polu pozwolą ci korzystać z indywidualnej przestrzeni i ominąć uciążliwości blokowego życia, a jednocześnie pozostać w bezpośrednim pobliżu sąsiadów. Każdy lokal dysponuje osobnym wejściem, a część wspólna osiedla została zaplanowana w taki sposób, by zapewnić indywidualne miejsce parkingowe wszystkim właścicielom. Kolejną zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Kupując mieszkanie na Psim Polu zyskujesz dostęp do bogatej, miejskiej infrastruktury. W okolicy znajduje się wszystko, czego potrzeba do życia. Dzięki temu wyprawa do banku lub przychodni, codzienne odprowadzenie dzieci do szkoły, czy zakupy w pobliskim sklepie nie będą wymagały długiego planowania. W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajdziesz także przystanek komunikacji miejskiej, co usprawni twoje podróże do centrum miasta.

Połączenie ciekawych rozwiązań architektonicznych z dogodnym położeniem pośród zielonych terenów rekreacyjnych sprawia, że mieszkania na Psim Polu od Probitas Invest cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Warto zwrócić uwagę na tę inwestycję, póki domy na terenie Franki House znajdują się jeszcze w ogólnej sprzedaży.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu