III Otwarte Mistrzostwa Lublińca w LA - wyniki i foto

Tydzień temu, 13 września na Stadionie Miejskim w Lublińcu odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Lublińca w Lekkiej Atletyce dla Młodzieży.

III Otwarte Mistrzostwa Lublińca w Lekkiej Atletyce dla Młodzieży

Lubliniec, 13.09.2019r. – Stadion Miejski

Kategoria I – klasy 5/6

Kobiety
60 m
1m. Sroga Gabriela ZS Św.ES w Lublińcu – 9,12
2m. Bazan Sandra Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 9,42
3m. Dawczak Oliwia ZSP Potępa – 9,53
4m. Piełot Justyna Szkoła Podstawowa w Boronowie – 9,72

300m

1m. Wiktoria Caban ZS Św.ES w Lublińcu – 53,35
2m. Janicka Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 53,52
3m. Kaczor Mariola ZS Św.ES w Lublińcu – 55,12
4m. Schabowska Julia Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 55,29

600m

1m. Lach Anna Szkoła Podstawowa w Boronowie – 2,09,63
2m. Mucha Natalia Szkoła Podstawowa w Strzebiniu - 2,10,67
3m. Bloch Julia Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 2,12,24
4m. Gryc Alicja Szkoła Podstawowa w Koszęcinie – 2,12,40

Skok w dal

1m. Parzyńska Iga Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 3,98
2m. Brol Anna Szkoła Podstawowa w Boronowie – 3,68
3m. Markewka Kinga Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublińcu – 3,66
4m. Myrcik Inez Szkoła Podstawowa w Boronowie – 3,50

4x100m (sztafeta)

1m. ZS Św.ES w Lublińcu – 1,03,22
2m. Szkoła Podstawowa w Boronowie – 1,04,34
3m. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 1,05,27
4m. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 1,06,04

Kategoria I – klasy 5/6

Mężczyźni
60m

1m. Wróbel Marcel ZS Św.ES w Lublińcu – 8,93
2m. Krótki Szymon Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublińcu – 9,22
3m. Szymański Jan Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 9,36
4m. Macioł Denis Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 9,57

300m

1m. Duda Franciszek Szkoła Podstawowa w Koszęcinie – 48,36
2m. Breguła Bartosz Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 49,23
3m. Lubosz Max Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublińcu – 50,16
4m. Elsokhon Antoni Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 50,62

1000m

1m. Rubiś Oliwier Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 3,23,93
2m. Machoń Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 3,43,15
3m. Szwed Antoni Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublińcu – 3,47,11
4m. Niesłony Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 3,51,00

Skok w dal

1m. Tyczyński Oliwier Szkoła Podstawowa w Koszęcinie – 4,10
2m. Łupierz Aleksander Zespół Szkolno Przedszkolny w Rusinowicach – 3,83
3m. Mizera Wiktor Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 3,81
4m. Smol Bartosz Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 3,76

4x100m (sztafeta)

1m. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 1,00,35
2m. Szkoła Podstawowa w Koszęcinie – 1,01,11
3m. ZS Św.ES w Lublińcu – 1,01,41
4m. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublińcu – 1,02,89

Kategoria II – klasy 7/8

Kobiety
100m

1m. Kus Anna Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 15,34
2m. Sadek Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublińcu – 15,36
3m. Dębska Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 15,47
4m. Czarnecka Anna Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 15,79

300m

1m. Piskorz Oliwia Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 50,80
2m. Duda Milena Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 51,48
3m. Plotecka Martyna Szkoła Podstawowa w Boronowie – 51,63
4m. Chyra Emilia Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 52,47

800m

1m. Kompałka Barbara Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 2,51,00
2m. Dobrzańska Oliwia Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 2,53,88
3m. Karmańska Lena Szkoła Podstawowa w Koszęcinie – 2,58,53
4m. Macioł Julia Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 2,58,96

Skok w dal

1m. Cebulska Milena Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 4,10
2m. Gansiniec Zofia Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublińcu – 4,00
3m. Sordoń Martyna Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublińcu – 3,94
4m. Adamczyk Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 3,80

Pchnięcie kulą

1m. Nowak Jessika Szkoła Podstawowa w Koszęcinie – 7,05
2m. Wróblewska Agata Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 6,97
3m. Kokot Paulina Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 6,42
4m. Brzozowska Nadia Szkoła Podstawowa w Boronowie – 6,40

Skok wzwyż

1m. Bury Emilia Szkoła Podstawowa nr1 w Lublińcu
2m. Pieśniak Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu
3m. Bambynek Milena Szkoła Podstawowa w Koszęcinie

4x100m (sztafeta)

1m. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 1,00,43
2m. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 1,01,51
3m. Szkoła Podstawowa w Boronowie - 1,02,22
4m. Szkoła Podstawowa w Strzebiniu – 1,03,38

Kategoria II – klasy 7/8

Mężczyźni

100m

1m. Szczęsny Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 12,73
2m. Zając Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Strzebiniu – 13,01
3m. Walasik Marek Szkoła Podstawowa w Boronowie – 13,48
4m. Zając Szymon Szkoła Podstawowa n3 w Lublińcu – 13,58

300m

1m. Kuś Kamil Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 43,53
2m. Dudniczek Michał Szkoła Podstawowa w Koszęcinie – 45,45
3m. Żuk Igor Szkoła Podstawowa w Boronowie – 45,57
4m. Koloch Mateusz Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 45,92

1000m

1m. Lisek Eryk Szkoła Podstawowa w Boronowie – 3,12,88
2m. Smołka Cezary Szkoła Podstawowa nr 1 w m Lublińcu – 3, 15,87
3m. Sobala Nikodem Szkoła Podstawowa w Koszęcinie – 3,22,63
4m. Maciejewski Nikodem Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublińcu – 3,26,09

Skok w dal

1m. Bazan Oliwer Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 5,08
2m. Badura Beniamin Szkoła Podstawowa w Boronowie – 4,87
3m. Bonk Kamil Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublińcu – 4,83
4m. Strużyk Adam Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 4,77

Pchnięcie kulą

1m. Florczyk Oskar Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 10,37
2m. Brzozowski Oliwer Szkoła Podstawowa w Boronowie – 10,25
3m. Rarata Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 9,84
4m. Maks Franciszek Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublińcu – 9,30

Skok wzwyż

1m. Czornik Maciej Szkoła Podstawowa w Koszęcinie
2m. Popanda Łukasz Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu
3m. Pietrzik Dominik Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublińcu

4x100m (sztafeta)

1m. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu – 52,69
2m. Szkoła Podstawowa w Boronowie – 54,82
3m. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublińcu – 55,08
4m. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu – 57,04

Klasyfikacja medalowa szkół podstawowych

Miejsce Szkoła Złoto Srebro Brąz
1 SP 1 w Lublińcu 13 5 5
2 SP w Koszęcinie 4 2 3
3 ZS Św. Edyty Stein w Lublińcu 4 0 2
4 SP w Boronowie 2 5 4
5 SP nr 3 w Lublińcu 1 6 3
6 SP nr 4 w Lublińcu 0 2 3
7 SP nr 2 w Lublińcu 0 1 3
8 SP w Strzebiniu 0 2 0
9 ZS Przed. w Rusinowicach 0 1 0
10 ZS Przed. w Potępie 0 0 1

Wyniki dzięki uprzejmości H. Ślęzak

tagi:
2019-09-20 11:54:32 Lubliniec.Info

Galeria: III Otwarte Mistrzostwa Lublińca w LA 2019

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x