Budżet Obywatelski 2019: II etap - udzielanie poparcia

Budżet Obywatelski 2019: II etap - udzielanie poparcia

24.09.2019 9:53
Czytanie treści strony dostępne

Do 30 września trwa II etap Budżetu Obywatelskiego 2019. Do poniedziałku włącznie można oddawać swoje poparcie na zgłoszone projekty. Wystarczy podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, na który zostanie wysłany sms z kodem weryfikującym. 

Do programu Budżet Obywatelski 2019 zostało zgłosozncyh 17 projektów. Do 30 września trwa drugi etap, który polega na udzielaniu poparcia zgłoszonym projektom. Wystarczy, aby dana propozycja uzyskała 20 głosów poparcia, aby przesła do III etapu tj. oceny projektów. Na chwilę publikacji materiału już 6 projektów spełniło mininum poparcia. Kolejne 11 czeka na głosy mieszkańców. Wystarczy wejść na stronę Budżetu Obywatelskiego, następnie odszukać listę zgłoszonych projektów i poprzeć jeden wybrany przez siebie. Po kliknięciu w przycisk "szczegóły" będzie można zapoznać się z informacjami na temat danego projektu. Bezpośredni link - kliknij tutaj.

Uwaga! Nie jest to końcowe głosowanie. Poparcie mieszkańców to pierwszy etap selekcji przed oceną projektów przez komisję. Rankingowe głosowanie na projekty odbędzie się w pierwszym tygodniu grudnia, a wyniki poznamy do końca roku.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu