Koncert Michała Wiśniewskiego - ostatnie bilety oraz konkurs

Koncert Michała Wiśniewskiego - ostatnie bilety oraz konkurs

8 listopada 2019, godz. 13:23
Udostępnij: Kopiuj link

Już za niespełna dwa tygodnie w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu wystąpi Michał Wiśniewski podczas swojej akustycznej trasie koncertowej. Do nabycia zostały ostatnie bilety, ale organizatorzy przygotowali również dla naszych Czytelników specjalne zaproszenia na koncert.

Koncert Michała Wiśniewskiego Akustycznie
21 listopada 2019 godz. 19:00 - Miejski Dom Kultury
bilety do nabycia w kasie MDK lub przez Internetu (tutaj). Cena biletu wynosi 59 zł lub 109 zł w zależności od zajętego miejsca.

Do rozdania mamy trzy podwójne zaproszenia na koncert przekazane przez Organizatora koncertu. Jak można je wygrać? Należy polubić, udostępnić i skomentować (wyrażając chęć udziału w koncercie) nasz wpis promujący koncert w serwisie Facebook (tutaj).

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 listopada włącznie. W godzinach porannych 13 listopada opublikujemy listę zwycięzców. Zwycięzcy do 14 listopada godz. 10:00 będą zobowiązani udostępnić swoje dane adresowe, wraz z adresem e-mail i numerem telefonu, które są konieczne do wysłania zwycięskich biletów kurierem.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu