Lubliniecka Komenda Straży Pożarnej: do wygrania czujnik czadu

Lubliniecka Komenda Straży Pożarnej: do wygrania czujnik czadu

26.11.2019 13:41
W. Kwapień - KP PSP Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Śladem lat ubiegłych trwa ogólnopolska Kampania edukacyjno-informacyjna Państwowej Straży Pożarnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa. Twoja szybka reakcja, nasza szybka pomoc!” Kampania o tematyce związanej z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla. 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu włącza się do akcji i organizuje pierwszy w tym sezonie grzewczym konkurs, w którym do wygrania jest czujnik czadu, zwanego "cichym zabójcą".

 

29.11.2019 r. o godz. 13:00 wystarczy zadzwonić pod nr tel. 503 529 311 i podać hasło CZUJKA!!! Pięć pierwszych osób, które się dodzwonią otrzymają od KP PSP w Lublińcu cyfrowy czujnik tlenku węgla z ekranem LCD CO-9D-PLT - zapraszamy do konkursu.

Komentarze

JA 2019-12-01, 08:51:45
Zgłoś
CZUJNIK CZADU
Co pomoże jeżeli w mieszkaniu brak całkowitej wentylacji ponad dach,mieszkania są niezgodnie z prawem budowlanym połączone do wyciągów spalinowo-wentylacyjnych , Zarządca Budynku Kominiarz ratując tak grożny problem wprowadzają do mieszkania silny nawiew powietrza,ktore to niewyobrażalnie wychładza mieszkanie,wwiewa zanieczyszczenia z dworu i piwnicy, osad z komina,od 2.X 2019 kafelkowanie podłoża piwnic,substancje duszące wciąga do mieszkania,i nikt nie reaguje, jet tylko atak na mnie,jestem zastraszana,

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu