Sprawa Mikusia ze Strzebinia powraca

Sprawa Mikusia ze Strzebinia powraca

20.01.2020 10:20
Czytanie treści strony dostępne

Rok temu wszyscy żyli sprawą Mikołaja Smol ze Strzebinia. Dzięki prężnie działającym mieszkańcom powiatu lublinieckiego przy organizacji zbiórek, wydarzeń charytatywnych udało się rozpocząć się leczenie Mikusia w USA. Niestety wyniki ostatnich badania nie były pomyślne i znów potrzeba jest pomoc na dalsze leczenie.

Ostatnie wiadomości ze szpitala są bardzo złe! Nowotwór znów zaczyna rosnąć – rozsiał się małymi guzami po całym oczku. Zdaniem lekarzy jedynym sposobem na pokonanie raka jest ponowne podanie serii trzech chemii dotętniczych! Termin rozpoczęcia leczenia wyznaczono już na ten tydzień, a za pierwszą chemię trzeba zapłacić 120 tys. zł już w poniedziałek (20.01) Czasu jest dramatycznie mało, dlatego prosimy o pomoc!

Rok temu udało się zebrać ponad 1 mln zł, a dokładnie 1 072 314,34 zł!

Na chwilę pisania tego materiału kwota nowej zbiórki wynosi 207 tys. zł i akcję wsparło ponad 4 tys. osób. Do uzbierania jest 486 808 zł, czyli brakuje jeszcze ponad połowę kwoty, aby zamknąć cały proces leczenia.

O historii, zbiórce charytatywnej on-line można zapoznać się w serwisie "Siepomaga" pod adresem www.siepomaga.pl/mikolaj-smol

W serwisie społecznościowym powstała również grupa z licytacjami "licytacje dla Mikusia" - kliknij tutaj

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu