Sprawa Mikusia ze Strzebinia powraca

Rok temu wszyscy żyli sprawą Mikołaja Smol ze Strzebinia. Dzięki prężnie działającym mieszkańcom powiatu lublinieckiego przy organizacji zbiórek, wydarzeń charytatywnych udało się rozpocząć się leczenie Mikusia w USA. Niestety wyniki ostatnich badania nie były pomyślne i znów potrzeba jest pomoc na dalsze leczenie.

Ostatnie wiadomości ze szpitala są bardzo złe! Nowotwór znów zaczyna rosnąć – rozsiał się małymi guzami po całym oczku. Zdaniem lekarzy jedynym sposobem na pokonanie raka jest ponowne podanie serii trzech chemii dotętniczych! Termin rozpoczęcia leczenia wyznaczono już na ten tydzień, a za pierwszą chemię trzeba zapłacić 120 tys. zł już w poniedziałek (20.01) Czasu jest dramatycznie mało, dlatego prosimy o pomoc!

Rok temu udało się zebrać ponad 1 mln zł, a dokładnie 1 072 314,34 zł!

Na chwilę pisania tego materiału kwota nowej zbiórki wynosi 207 tys. zł i akcję wsparło ponad 4 tys. osób. Do uzbierania jest 486 808 zł, czyli brakuje jeszcze ponad połowę kwoty, aby zamknąć cały proces leczenia.

O historii, zbiórce charytatywnej on-line można zapoznać się w serwisie "Siepomaga" pod adresem www.siepomaga.pl/mikolaj-smol

W serwisie społecznościowym powstała również grupa z licytacjami "licytacje dla Mikusia" - kliknij tutaj

tagi:
2020-01-20 10:20:00

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x