Każdy może przystąpić do Cambridge Exams

Każdy może przystąpić do Cambridge Exams

2 marca 2020, godz. 8:35
Udostępnij: Kopiuj link

Od wielu już lat Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY jest Centrum Przygotowawczym do Egzaminów CAMBRIDGE. Co roku wiosną prowadzi EGZAMINY PRÓBNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO do takich właśnie SESJI. W tym roku odbędą się one w dniach od 16 do 20 marca 2020r. Każdy zainteresowany może spróbować swych sił! Koszt udziału wynosi 25 zł dla aktualnych uczniów SSJN a dla wszystkich pozostałych 49 zł. Natomiast najszybsi nasi Czytelnicy - bezpłatnie.

Drodzy Czytelnicy! W tym roku, trzy pierwsze osoby, które pojawią się w dniach od 6 do 12 marca w Szkole Państwa NACZYŃSKICH z hasłem PORTAL LUBLINIEC.INFO mogą wziąć udział w takiej sesji BEZPŁATNIE! Podkreślamy, że uczestnikami sesji mogą być również osoby, które aktualnie nie są uczniami tej szkoły!

Pięć powodów, dla których warto wybrać egzaminy Cambridge English:

1. Rozwój praktycznej znajomości języka angielskiego – Egzaminy Cambridge English zostały opracowane, by oceniać sprawność, z jaką osoby uczące się języka angielskiego używają go do komunikacji w prawdziwych sytuacjach z życia.

2. Egzaminy dla całej skali poziomów i zastosowań – Wszystkie egzaminy są dopasowane do Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) —międzynarodowego standardu opisu umiejętności językowych. Skala obejmuje sześć poziomów od A1 dla podstawowych umiejętności językowych do poziomu C2, który świadczy o opanowaniu języka w stopniu biegłym.
3. Uznawane dla potrzeb pracy, imigracji i nauki na całym świecie – 20 000 uniwersytetów, pracodawców i rządów na całym świecie uznaje egzaminy Cambridge English. Wiele egzaminów Cambridge English jest także uznawane dla potrzeb wiz i integracji w Wielkiej Brytanii, Australii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

4. Międzynarodowe i dostępne na całym świecie – Około 2 800 autoryzowanych centrów egzaminacyjnych w 130 krajach, ponad 6 milionów osób zdających każdego roku egzaminy Cambridge English.

5. Bezpieczne, pewne i sprawiedliwe – Egzaminy Cambridge English zostały opracowane w taki sposób, aby były sprawiedliwe dla wszystkich uczestników niezależnie od wieku, płci, narodowości, pierwszego języka lub pochodzenia etnicznego.

Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY jako Centrum Przygotowującym do Egzaminów Cambridge daje Państwu:

• możliwość zdawania wybranego egzaminu Cambridge English w zamkniętych sesjach, mniejszych grupach i miłej atmosferze

• rzetelną informację o egzaminach oraz merytoryczną ocenę możliwości potencjalnego kandydata
• kursy przygotowujące do egzaminów, prowadzone przez doświadczonych lektorów Sieci Szkół NACZYŃSCY
• wiarygodny egzamin próbny (pisemny i ustny) dla zainteresowanych

Oferujemy możliwość przygotowywania się oraz zdawania wszystkich najpopularniejszych egzaminów Cambridge: YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE.

OSOBY, KTÓRE PO SESJI PRÓBNEJ ZDECYDUJĄ SIĘ NA UDZIAŁ W OFICJALNEJ SESJI MIĘDZYNARODOWYCH EGZAMINÓW CAMBRIDGE, INFORMUJEMY, IŻ W TYM ROKU ODBĘDZIE SIĘ ONA W CZERWCU 2020 ROKU!

Tegoroczna Sesja Międzynarodowych Egzaminów CAMBRIDGE po raz kolejny odbywać się będzie w murach jednej ze szkół publicznych w Lublińcu! Zakładamy, iż udział w egzaminach weźmie blisko 70 uczestników.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu