Wyjazd do parku rozrywki Energylandia Zator. Gdzie przenocować?

Wyjazd do parku rozrywki Energylandia Zator. Gdzie przenocować?

28.05.2020 12:08
Czytanie treści strony dostępne

Zator znany jest w całym kraju ze względu na działający tam park rozrywki Energylandia. To największy lunapark w Polsce, a także jeden z większych na kontynencie europejskim. Podczas planowania wyjazdu do tej miejscowości warto pamiętać także o noclegu. Gdzie można zanocować w Zatorze?

Atrakcje w Zatorze

Miejscowość Zator położona jest w południowej części Polski, w województwie Małopolskim. W okolicy znajdują się miejscowości takie jak Andrychów, Oświęcim czy Wadowice. Niedaleko jest także do Krakowa. Zator jest znany głównie ze względu na działający tam rodzinny park rozrywki Energylandia, ale oferuje także inne ciekawe atrakcje. Działa tam również park Zatorland, który również ma wiele propozycji dla najmłodszych, w tym między innymi Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii czy też Park Świętego Mikołaja. Odwiedzający Zator, którzy zamierzają przyjechać do miejscowości z oddalonego zakątka Polski, powinni także pomyśleć o wyborze noclegu, by wypocząć po całym dniu spędzonym na zabawie. Gdzie można przenocować w Zatorze?

Noclegi w Zatorze

Aktualnie w miejscowości Zator turyści posiadają do dyspozycji pełną gamę obiektów noclegowych. Można wybrać wysokiej klasy hotel Zator - radoczapark.pl ma kilka takich obiektów, ale również zdecydować się na apartamenty na wynajem, kwatery – pokoje do wynajęcia, a nawet domki letniskowe oraz kempingi i pola namiotowe. Dobór odpowiedniego noclegu to głównie kwestia indywidualnych oczekiwań oraz zasobności portfela. Ceny za noclegi na polach namiotowych zaczynają się już od około 20 złotych za dobę, ale wtedy, gdy chodzi o wyższy standard, ceny to już 100-200 złotych za dobę na jedną osobę. Aktualnie z ofertami noclegowymi w Zatorze oraz w okolicznych miejscowościach można zapoznać się również w internecie. To najwygodniejsza opcja – można wtedy poprzeglądać dostępne oferty noclegowe i wyselekcjonować takie, które będą wyróżniały się atrakcyjną ceną, optymalnym standardem, dobrą lokalizacją i wymaganymi udogodnieniami. Rezerwację noclegów w Zatorze można przeprowadzić również online.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu