Nagroda Mistrza Promocji Czytelnictwa dla lublinieckiej biblioteki

Nagroda Mistrza Promocji Czytelnictwa dla lublinieckiej biblioteki

10 lipca 2020, godz. 10:55
nadesłane K.L.; foto: Marysia Art
Udostępnij: Kopiuj link

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy odebrała nagrodę w ramach konkursu Mistrz Promocji Czytelnictwa 2019, przyznaną przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Niestety, z uwagi na zagrożenie związane z epidemią koronawirusa zostało odwołane największe międzynarodowe wydarzenie branży wydawniczej w Polsce - 11. Warszawskie Targi Książki, które miały się odbyć w dniach 21–24 maja 2020 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Na uroczystej gali ogłaszano zwycięzców konkursu, czyli najbardziej aktywne biblioteki w kraju.

Przewodnicząca Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich - Joanna Pasztaleniec-Jarzyńska, przysłała nam list gratulacyjny, w którym napisała:
"Gratuluję zdobycia wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Mistrz Promocji Czytelnictwa 2019. Na najwyższe uznanie zasługuje zaangażowanie Biblioteki w upowszechnianie kultury czytania wśród mieszkańców, oferowanie wszystkim grupom społecznym oryginalnych, atrakcyjnych usług bibliotecznych oraz imprez kulturalno-edukacyjnych."
Cieszymy się niezmiernie, ponieważ ta właśnie nagroda dodatkowo motywuje i inspiruje nas do dalszych działań. A najcenniejsze jest to, że Czytelnicy dostrzegają i doceniają nasze zaangażowanie.

Galeria: Mistrz Promocji Czytelnictwa dla lublinieckiej biblioteki

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu