Co może pomóc? Rozmowa! Spotkania z psychologiem

W czasie wieczornych spotkań w ramach letniego kina, tuz przed seansem – poruszane są ważne wątki życia społecznego. Chodzi o uzależnienia, przemoc, konieczność poszukiwania pomocy u specjalistów. Wbrew pozorom to dobry moment na takie tematy – czujni na krzywdę innych musimy być cały czas. W sierpniu dodatkowo ruszają spotkania z psychologiem w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Trzeba reagować na dziejącą się krzywdę, wspierać, gdy ktoś potrzebuje fachowej pomocy. Czasem to może uratować ludzkie życie.
W sierpniu, w każdy czwartek w Galerii pod Glinianym Aniołem przy Miejskim Domu Kultury dyżurować będzie psycholog. Zapraszamy wszystkich, którzy czują potrzebę konsultacji ze specjalistą lub po prostu - chcą pogadać! W galerii oprócz psychologa dyżurować będą również osoby po prostu – otwarte na wspierającą rozmowę, wysłuchanie.

Dla komfortu rozmówców - udostępniona będzie również sala do spokojnej rozmowy. Zapraszamy 6, 13, 20 i 27 sierpnia - od 16.00 do 17.00.

Spotkania organizowane są w ramach Kina „Karolinka” pod chmurką, które jest częścią Miejskiego Projektu Streetworkingowego - Lubliniec Miasto Dobrych Emocji.

tagi:
2020-08-04 11:27:17

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x