Zawodniczka STB Energii Lubliniec podwójną medalistką MP w Badmintonie

Zawodniczka STB  Energi Lubliniec  -  Barbara  Jaskólska zdobyła dwa medale podczas Mistrzostw Polski  Seniorów w Badmintonie, Sianów 7-9 sierpnia 2020 r.

Złoty medal Basia Jaskólska zdobyła w grze podwójnej kobiet w parze z Danutą Korbel ( UKS Dwójka Blachowni), a brązowy medal wywalczyła w grze mieszanej  w parze z Piotrem Chrzęszczykiem  ( Plesbad Pszczyna).  Jak zawsze, Basia na korcie była kwintesencją waleczności, poświęcenia i zostawiła na boisku „kawał  serca”.

Mistrzostwa zostały przesunięte z terminu czerwcowego i miały być ostatnim sprawdzianem przed startem w Mistrzostwach Europy Zadar 2020.  Te ostatnie z powodu pandemii zostały jednak przesunięte na rok 2021.

W Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie  wzięło udział trzech zawodników STB Energii Lubliniec – Barbara Jaskólska, Sonia Wachowska i Jacek Osadnik.

tagi:
2020-08-19 14:47:33 STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info

Galeria: Barbara Jaskólska - zawodniczka STB Energii Lubliniec podwójną medalistką Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x