Zawodniczka STB Energii Lubliniec podwójną medalistką MP w Badmintonie

Zawodniczka STB Energii Lubliniec podwójną medalistką MP w Badmintonie

19 sierpnia 2020, godz. 14:47
STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info
Udostępnij: Kopiuj link

Zawodniczka STB  Energi Lubliniec  -  Barbara  Jaskólska zdobyła dwa medale podczas Mistrzostw Polski  Seniorów w Badmintonie, Sianów 7-9 sierpnia 2020 r.

Złoty medal Basia Jaskólska zdobyła w grze podwójnej kobiet w parze z Danutą Korbel ( UKS Dwójka Blachowni), a brązowy medal wywalczyła w grze mieszanej  w parze z Piotrem Chrzęszczykiem  ( Plesbad Pszczyna).  Jak zawsze, Basia na korcie była kwintesencją waleczności, poświęcenia i zostawiła na boisku „kawał  serca”.

Mistrzostwa zostały przesunięte z terminu czerwcowego i miały być ostatnim sprawdzianem przed startem w Mistrzostwach Europy Zadar 2020.  Te ostatnie z powodu pandemii zostały jednak przesunięte na rok 2021.

W Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie  wzięło udział trzech zawodników STB Energii Lubliniec – Barbara Jaskólska, Sonia Wachowska i Jacek Osadnik.

Galeria: Barbara Jaskólska - zawodniczka STB Energii Lubliniec podwójną medalistką Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu