Sekcje MDK – informacje o zapisach na sezon 2020/2021

Sekcje MDK – informacje o zapisach na sezon 2020/2021

31.08.2020 8:29
Czytanie treści strony dostępne

Jakie zajęcia będą się odbywać w tym roku w Miejskim Domu Kultury? Kiedy zapisy? To pytania, które w trakcie wakacji często padały ze strony rodziców, opiekunów a także – dzieci. Oto najważniejsze informacje dotyczące zapisów na zajęcia sekcji MDK. Jakie zajęcia będą się odbywać w tym roku w Miejskim Domu Kultury? Kiedy zapisy? To pytania, które w trakcie wakacji często padały ze strony rodziców, opiekunów a także – dzieci. Oto najważniejsze informacje dotyczące zapisów na zajęcia sekcji MDK.

Sytuacja epidemiczna w Polsce, ale i na całym świecie jest bardzo dynamiczna. W trosce o bezpieczeństwo zajęć w Miejskim Domu Kultury liczba uczestników w tym roku będzie ograniczona, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Między 7 a 11 września możliwe będzie zapisanie dziecka do sekcji, których wcześniej nie było w ofercie MDK, czyli animacje (prowadzoną przez Dorotę Swat) oraz zespół mażoretek (prowadzony przez Małgorzatę Prowdę). Zajęcia dla dzieci z Lublińca są nieodpłatne. Miejski Dom Kultury przygotował również propozycję zajęć sekcyjnych dla dorosłych – to cotygodniowe zajęcia ceramiczne z Anną Bałdygą. Koszt udziału w zajęciach (minimum 4 spotkania w miesiącu) to 100zł/miesiąc. Na te zajęcia również będzie można się zapisać we wrześniu.

W przypadku sekcji artystycznych działających od lat w MDK – zapisy przyjmowane będą również w terminie 7-11 września, do wyczerpania wolnych miejsc. Wśród propozycji zajęć, z których dzieci mogą skorzystać są: rękodzieło kreatywne, ceramika, dziecięca scena teatralna, młodzieżowa scena teatralna, studio piosenki (zajęcia indywidualne), taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży, formacje taneczne, rytmika, street dance, break dance, hip hop, nauka gry na instrumentach dętych, Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta, język japoński.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 34 351 06 83 w godzinach 10.00-15.00.

Aby mieć zagwarantowane miejsce w sekcji należy do 13 września donieść do MDK wypisane zgody i deklaracje. W przypadku braku tych dokumentów – uczestnik zostanie skreślony z listy, a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Deklaracje można pobrać na stronie www.mdk.lubliniec.pl

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu