Zamknięcie fragmentu DK46 w związku z budową mostu

Zamknięcie fragmentu DK46 w związku z budową mostu

9 września 2020, godz. 8:15
Udostępnij: Kopiuj link

Od piątku 11 września rozpoczną się prace przy rozbiórce istniejącego oraz budowie nowego obiektu inżynierskiego nad rzeka Białka w ciągu drogi krajowej nr 46.

Roboty związane z inwestycją, będą prowadzone przy czasowym wyłączeniu z ruchu - tj. zamknięciu odcinka drogi krajowej nr 46 w m. Grodziec na długości ok. 50m, w obrębie budowanego obiektu.

Remontowany most znajduje się tuż obok fotoradaru w miejscowości Grodziec.

Zaplanowane objazdy

Dla mieszkańców będzie możliwy dojazd w okolice robót od strony Opola i Częstochowy, natomiast przejazd przez most będzie niemożliwy.

Ze względu na zamkniecie odcinka DK 46 w m. Grodziec, ruch pojazdów w kierunku Częstochowy, będzie odbywał się objazdem drogami wojewódzkimi nr 463 (odcinek Ozimek – Zawadzkie) i 901 (odcinek Zawadzkie – Obwodnica Dobrodzienia) – długość objazdu – 35km.

Ruch pojazdów z kierunku Częstochowy do Opola, będzie odbywał się analogicznymi odcinkami dróg wojewódzkich nr 901 (odcinek Obwodnica Dobrodzienia – Zawadzkie) i 463 (Zawadzkie – Ozimek)

Na trasie objazdu na skrzyżowaniach, będą ustawione tablice koloru żółtego informujące o kierunku objazdu.

Galeria: Zamknięcie fragmentu DK46 w związku z budową mostu

zdjęcie remontowanego mostu z ciekiem wodnym zdjęcie mostu w kierunku Opola, w tle widać przejście dla pieszych z fotoradarem, który znajduje się w miejscowości Grodziec zdjęcie mostu w kierunku Dobrodzienia zdjęcie mapy z zaznaczoną mapą objazdu
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu