Czy wiesz, czym oddycha Twoje dziecko?

Wszyscy jesteśmy narażeni na negatywne skutki oddychania zanieczyszczonym powietrzem, jednak w grupie największego ryzyka znajdują się niemowlęta i małe dzieci, których układ odpornościowy nie jest jeszcze bardzo silny. To, czym oddycha dziecko, może bardzo poważnie wpłynąć na jego rozwój i zdrowie, dlatego zadbaj o powietrze w Waszym domu.

Zanieczyszczone powietrze szkodzi dziecku

Niska masa ciała i nierozwinięte w pełni drogi oddechowe sprawiają, że dzieci są o wiele mniej odporne na szkodliwe substancje obecne w otoczeniu. 

Kiedy w powietrzu znajdują się alergeny i zanieczyszczenia, organizm dziecka staje się podatny na infekcje, a w dalszej perspektywie może dojść do rozwoju różnego rodzaju dysfunkcji i chorób cywilizacyjnych.

W walce ze złą jakością powietrza pomocny będzie oczyszczacz powietrza dla dziecka, który wyeliminuje z powietrza najbardziej toksyczne substancje.

Co powinien posiadać dobry oczyszczacz powietrza dla dziecka?

  • Filtr HEPA i filtr węglowy To one są odpowiedzialne za usuwanie największych zanieczyszczeń, w tym pyłów zawieszonych, alergenów, wirusów i bakterii.
  • Tryb automatyczny Dzięki niemu urządzenie samodzielnie dostosowuje tempo pracy do poziomu zanieczyszczeń.
  • Wysoka wydajność Parametr, który pozwala szybko wyeliminować zanieczyszczenia. Najlepiej, by wydajność wynosiła 80 m³/h na 10 m² powierzchni. Np. w pokoju 16 m² będzie to min. 128 m³/h.
  • Odpowiednia głośność Akceptowalna jest taka, która umożliwia pracę urządzenia nawet w trakcie snu dziecka, a więc nie więcej niż 25 dB.
  • Blokada rodzicielska. Uniemożliwiająca wyłączenie urządzenia lub wprowadzenie zmian w jego ustawieniach.

Wszystkie te cechy łączy w sobie oczyszczacz powietrza Klarta Forste 3 – znajdziesz go np. w sklepie autoryzowanym Homespot.pl.

Klarta Forste 3 będzie skutecznym oczyszczaczem do pokoju o powierzchni nawet 40 m².

Dzięki zestawowi trzech filtrów – wstępnemu, HEPA oraz węglowemu, oczyszczacz jest w stanie wychwycić niebezpieczne zanieczyszczenia. 

Dodatkowo ten oczyszczacz wyposażono w jonizator z certyfikatem TÜV, który jest pomocny w walce z wirusami, bakteriami i grzybami – wszystko po to, by Twoje dziecko oddychało najlepszej jakości powietrzem.

Tryb sleep (głośność 24 dB) pozwala na pracę oczyszczacza nawet w trakcie snu Twojego dziecka, a cicha praca idzie w parze z wysoką energooszczędnością – średnie zużycie prądu wynosi 8 W.

Dodatkowym plusem jest paleta kolorystyczna, w jakiej dostępny jest oczyszczacz Klarta Forste 3, co pozwala na wybór modelu dopasowanego do wnętrza.

tagi:
2020-09-15 14:49:19

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x