Koronawirus w lublinieckiej parafii? Samoizolacja księży

Koronawirus w lublinieckiej parafii? Samoizolacja księży

08.10.2020 15:39
Czytanie treści strony dostępne

Od dzisiaj, 8 października 2020 duszpasterze z parafii pw. św. Stanisława Kostki w Lublińcu zdecydowali o samoizolacji po tym jak dowiedzieli się o "wstępnie potwierdzonym zakażeniem koronawirusem jednego z duszpasterzy". Publikujemy pełny komunikat Ojców Oblatów.

Komunikat:

W związku ze wstępnie potwierdzonym zarażeniem koronawirusem jednego z duszpasterzy parafii pw. św. Stanisława Kostki w Lublińcu, miejscowa wspólnota zakonna podjęła decyzję o samoizolacji. O sytuacji poinformowane są już służby sanitarne. Oczekujemy na potwierdzenie wyniku na obecność SARS-CoV-2 u chorego współbrata oraz decyzje Sanepidu. Jednocześnie informujemy, że od dnia dzisiejszego (08.10.2020 roku) nabożeństwa w kościele parafialnym będą sprawowane według stałego porządku, a posługę podejmą kapłani spoza wspólnoty.

Intencje mszalne będą odprawiane według następującej zasady:  jedna intencja w kościele przez kapłana z zewnątrz, pozostałe intencje będą odprawiane przez ojców w klasztorze (bez udziału wiernych).

Wszystkich prosimy o modlitwę i o niej zapewniamy. Wszelkie informacje o bieżącej sytuacji będą publikowane tylko na naszej stronie internetowej.

Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej w Lublińcu

Galeria: Koronawirus w lublinieckiej parafii? Samoizolacja księży

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu