Świąteczna Zbiórka Żywności 2020

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie i zaangażowanie w Świąteczną Zbiórkę Żywności organizowaną z Federacją Polskich Banków Żywności,  która będzie realizowana w dniach od 23 do 28 listopada 2020r.  w następujących sklepach handlowych: „Biedronka” w Galerii Jedenastka, „Biedronka” przy ul. Powstańców Śląskich, „Biedronka” przy Pawła Stalmacha, Kaufland, Lidl i Lewiatan ul. Tysiąclecia.

 Z uwagi na panującą w kraju pandemię zbiórka żywności nie będzie realizowana przy udziale wolontariuszy. W wymienionych sklepach, do oznaczonych koszy przy kasach  będzie można wrzucać  produkty takie jak: konserwy rybne i mięsne, kawa, herbata, olej, mleko, cukier,  słodycze.

Zebrane artykuły żywnościowe trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców Lublińca tj.  osób starszych, niepełnosprawnych, samotnych mam,  osób bezdomnych i osób żyjących w ubóstwie.

Sprawmy razem, by  każdy mieszkaniec naszego miasta mógł Bożonarodzeniowy  czas przeżyć z godnością i usiąść do świątecznego stołu zastawionego wigilijnymi potrawami.

tagi:
2020-11-20 09:59:50 nadesłane MOPS Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x