Kino Karolinka wyświetli kolejne filmy

Kino Karolinka wyświetli kolejne filmy

23 lutego 2021, godz. 10:58
Udostępnij: Kopiuj link

Kino Karolinka ma za sobą pierwszy otwarty dla widzów weekend w czasie pandemii koronawirusa. Zainteresowanie widzów oglądaniem seansów filmowych na dużym ekranie pozwala na kontynuowanie pracy kina. A już od środy 24 lutego ruszają nowe projekcje filmów.

Co na ekranie?
W pierwszych dniach działania, Kino „Karolinka” zaproponowało najmłodszym widzom animację „Wiking i magiczny miecz”, a tym nieco starszym – sensacyjny film „Dżentelmeni”. Od 24 lutego do 28 lutego – kolejne kinowe propozycje! 

„Jak zostać gwiazdą”  to polska komedia obyczajowa, w której oglądać możemy m.in.  Julię Kamińską, Urszulę Dudziak, Macieja Zakościelnego, Tomasza Karolaka. Cała czwórka związana jest w filmie z programem  „Music Race” – muzycznym talent show. Na jednym z castingów dochodzi do kłótni z uczestniczką, ukrywającą się pod pseudonimem „Ostra”. Dzięki  podstępnemu producentowi programu zostaje przepuszczona do kolejnego etapu. Jak potoczą się jej losy w programie? 

Druga propozycja to thriller „Obraz pożądania”, w której jedną z głównych ról gra Mick Jagger, legendarny wokalista Rolling Stones. Cała akcja nie toczy się jednak wokół muzyki, a wokół… obrazu. Mick Jagger jako Cassidy – ekscentryczny milioner zaprasza do swojej posiadłości krytyka sztuki. Ma wobec niego pewien plan. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw…

Film „Jak zostać gwiazdą” na ekranie Kina „Karolinka” od 24 do 26 lutego o godz. 19.30 oraz 27 i 28 lutego  - o godz. 17.00.
Film „Obraz pożądania” na ekranie Kina „Karolinka” od 24 do 26 lutego o godz. 17.00 oraz 27 i 28 lutego o godz. 19.45. 

Przestrzegajmy zasad!
Śmiało można powiedzieć, że tylko odpowiedzialność widzów i ich dostosowanie do wytycznych sanitarnych może uratować kulturę. W każdym kinie obowiązują konkretne zasady bezpieczeństwa, których przestrzeganie jest niezbędne, by uniknąć ponownego zamknięcia. 
    • Udostępnionych będzie 50% miejsc na sali. 
    • Pomiędzy miejscami zachowany będzie odpowiedni dystans. 
    • Każdy widz na sali widowiskowej musi mieć zasłonięte usta i nos przez cały czas trwania seansu.
    •  Zabronione jest spożywanie napojów i różnych kinowych przekąsek – niestety na popcorn trzeba będzie jeszcze poczekać.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu