Druga zmiana terminu występów Kabaretu SMILE w Lublińcu. Nowa data w czerwcu

Druga zmiana terminu występów Kabaretu SMILE w Lublińcu. Nowa data w czerwcu

16 kwietnia 2021, godz. 14:24
Udostępnij: Kopiuj link

W pierwotnym terminie Kabaret SMILE miał wystąpić w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu w zeszłym tygodniu, ale ze względu na zasady bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce termin został przesunięty na 29 kwietnia. Niestety w tym dniu również występy nie dojdą do skutku, a organizatorzy podali nową datę - w czerwcu. 

"Na program "Tu i teraz" zapraszamy was 10 czerwca 2021 roku. Godziny pozostają bez zmian, a bilety zachowują ważność. Do trzech razy sztuka.Teraz już musi się udać!" - poinformował MDK Lubliniec na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Nowy termin:

10 czerwca godz. 17:30 i 20:00 
Miejski Dom Kultury w Lublińcu
bilety: 75 zł

Program „Tu i teraz”  to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.  #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu