Ping - dlaczego warto kupić produkty tej marki

Ping - dlaczego warto kupić produkty tej marki

7 lipca 2021, godz. 7:57
Udostępnij: Kopiuj link

Firma Ping została założona w 1959 roku przez Karstena Solheima. Za namową kolegów zaczął grać w golfa w wieku 42 lat. Miał problemy z puttowaniem. Zamiast przymocować shaft na „pięcie” stopki, zamocował go - tak jak we współczesnych putterach - na środku. Model ten nosił nazwę „PING 1A”. Pochodziła ona od dźwięku, który wydawał kij uderzający piłkę.

7 powodów, dla których powinieneś kupować produkty marki Ping

  1. Produkty Ping powstały w celu zaspokojenia potrzeby graczy lub udoskonalenia produktów już istniejących (np. wyfrezowanie wgłębienia w tylnej części irona poprawiło jego wybaczalność).
  2. Inni producenci sprzętu golfowego wdrażają nowinki u siebie i wkrótce stają się one standardami branżowymi. Pierwszy stosuje je Ping.
  3. Konstruktorzy z firmy Ping wiedzą, że wyprodukowanie kija to początek pracy nad nim. Potem trzeba go dopasować do zawodnika. Potwierdzeniem nacisku na fitting jest większa objętość tego działu na stronie firmy Ping Golf niż opisów produktów.
  4. Każdy element konstrukcji kija wynika z własnych badań. Bardzo ważna jest możliwość dopasowania sprzętu do zawodnika i kije Ping dają taką możliwość.
  5. W przypadku kijów Ping o wyniku decydują nie tylko umiejętności golfisty, ale także wykonany z zegarmistrzowską precyzją fitting kijów. Dopiero po jego wykonaniu można w pełni ocenić walory sprzętu.
  6. Wielu światowej sławy golfistów używa driverów i hybryd marki Ping np. Brooke Henderson (driver Ping G400 9o i hybryda Ping G400 4H), Angela Stanford (driver Ping G425 LST 10,5o), Austin Cook (driver Ping G400 LST i hybryda Ping G410), Lee Westwood (Ping G425 LST, hybryda Ping G425).
  7. Torby golfowe Ping, które nie odbarwiają się i nie tracą na wyglądzie nawet po długoletnimi intensywnym użytkowaniu.

Ping to amerykańska marka, która w swojej ofercie posiada kije golfowe, torby golfowe, koszulki, akcesoria, czapki. Głównym celem marki jest nieustanna chęć doskonalenia się.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu