Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

graf. GUS

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 – został ostatni miesiąc

3 września 2021, godz. 15:03
Udostępnij: Kopiuj link

Został ostatni miesiąc na dokonanie spisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które tego jeszcze nie zrobiły mają czas do 30 września.

Spisać można się na kilka sposobów. Podstawowym i obowiązkowym sposobem jest metoda samospisu internetowego. Polega ona na uzupełnieniu wymaganych danych za pomocą interaktywnej aplikacji (dostępnej na stronie GUS) przy użyciu własnego komputera lub telefonu. Każda osoba dokonująca samospisu jest uwierzytelniana w systemie teleinformatycznym.

Inną metodą jest przeprowadzany przez rachmistrza wywiad telefoniczny lub bezpośredni. Jest to opcja dla osób, które nie mogą się spisać przez internet. 

Dodatkowo w Lublińcu funkcjonują mobilne punkty spisu. Od 9 sierpnia można skorzystać z takiego miejsca w Miejskim Domu Kultury w każdy poniedziałek i środę od godz. 11:00 do 15:00

Spisać będzie się można również 12 września w parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu po każdej Mszy św.. Rachmistrzowie będą spisywać w auli domu katechetycznego przy kościele. 

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu