Darmowa sterylizacja i kastracja dla kotów należących do mieszkańców Lublińca

Darmowa sterylizacja i kastracja dla kotów należących do mieszkańców Lublińca

13 października 2021, godz. 13:21
graf. Miasto Lubliniec/Facebook
Udostępnij: Kopiuj link

Do 22 października można składać wnioski o wykonanie zabiegu sterylizacji lub kastracji swoich kotów. 

Program „Darmowa sterylizacja i kastracja kotów” jest realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego. Ma on zapobiec szerzeniu się bezdomności wśród kotów w Lublińcu. 

Aby skorzystać z możliwości bezpłatnego zabiegu, właściciel kota musi wypełnić wniosek, który znajduje się na stronie Urzędu Miejskiego w Lublińcu. Jest on dostępny również w Centrum Obsługi Mieszkańców. Wnioski można składać w Centrum Obsługi Mieszkańców (ul. Paderewskiego 7A) oraz przez elektroniczną skrzynkę podawcza ePUAP lub SEKAP (wówczas należy złożyć pismo ogólne do Urzędu i dołączyć do niego skan wypełnionego i podpisanego wniosku).

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku należy umówić się na wizytę w lecznicy weterynaryjnej Lubiwet S.C. ul. Stefana Wyszyńskiego 45, 42-700 Lubliniec pod nr telefonu: 730 122 834. 

„Darmowa sterylizacja i kastracja kotów” to projekt, który otrzymał dofinansowanie w wysokości 20 tys. zł w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Lublińca.

Szczegółowe informacje są zamieszczone we wniosku znajdującym się na stronie UM w Lublińcu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu