Zbliża się lubliniecki Jarmark Świąteczny

Zbliża się lubliniecki Jarmark Świąteczny

22 listopada 2021, godz. 8:45
graf. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Okres świąteczny coraz bliżej, więc warto zapisać sobie w kalendarzu tę datę: 5 grudnia. Właśnie wtedy na rynku miejskim w Lublińcu odbędzie się Jarmark Świąteczny. Na wydarzenie zaprasza Miejski Dom Kultury.

Jarmark rozpocznie się 5 grudnia o godz. 14.00 i potrwa do 18.00. W tym czasie na rynku miejskim będą stacjonować wystawcy ze swoimi wyrobami, które będzie można nabyć. Oprócz tego przygotowano również inne atrakcje:

Jarmark to czas warsztatów, zabawy, wspólnego śpiewania oraz powitania św. Mikołaja. Instruktorzy sekcji „Studio piosenki” wraz z młodymi artystami szykują dla wszystkich prawdziwą muzyczną ucztę. Sprawią, że klimat Świąt udzieli się wszystkim – czytamy na stronie MDK Lubliniec.

Dodatkowo w trakcie jarmarku ogłoszone zostaną wyniki XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. Nastąpi to o godz. 17.00. Na zwycięzców czekają nagrody.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu