Podsumowanie oferty „Kołem po Śląsku”

Podsumowanie oferty „Kołem po Śląsku”

27 stycznia 2023, godz. 13:11
Lubliniec.info, źródło: Koleje Śląskie
Udostępnij: Kopiuj link

Koleje Śląskie podsumowują ofertę „Kołem po Śląsku”. W ramach akcji pasażerowie mogli przewieźć rower lub hulajnogę bez potrzeby kupowania dodatkowego biletu. Było to zadanie zrealizowane w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2022 r.

Zgodnie z ofertą podróżni mogli:

  • przez 7 dni w tygodniu, na podstawie ważnego biletu na przejazd, bezpłatnie przewieźć 1 niezłożoną i nieumieszczoną w pokrowcu hulajnogę;
  • w weekendy, od godziny 15:00 w piątek do godziny 24:00 w niedzielę, na podstawie ważnego biletu, przewieźć bezpłatnie 1 rower.

Oferta była aktywna od 6 maja do 31 grudnia 2022 roku. W tym czasie przewieziono 13 643 hulajnóg na kwotę 68 215 zł oraz 31 025 rowerów na kwotę 155 125 zł – podają Koleje Śląskie. Pula środków w ramach projektu wyniosła 250 000 zł.

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszą ofertą i wspólną chęć promowania ekologicznych środków transportu. Do zobaczenia na kolejowych i rowerowych szlakach! – piszą KŚ.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu