„Autyzm – by wiedzieć więcej” / plakat: Starostwo Powiatowe w Lublińcu

Powiatowy konkurs plastyczny „Autyzm – by wiedzieć więcej”

22 lutego 2023, godz. 14:09
źródło: Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Starostwo Powiatowe zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym na plakat „Autyzm – by wiedzieć więcej”. Jest on skierowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu lublinieckiego.

Celem konkursu jest m.in. propagowanie wiedzy o autyzmie, integracja środowisk współpracujących z osobami z autyzmem oraz ich rodzinami, czy też wzbudzenie zainteresowania młodzieży problemami osób cierpiących na autyzm. Zadaniem uczestnika jest przygotowanie jednej pracy plastycznej – plakatu w dowolnej technice płaskiej, nawiązującego do tematu konkursu. Format pracy nie mniejszy niż A4.

Prace można składać do 15 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublińcu lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe ul. Paderewskiego 7 42-700 Lubliniec - z dopiskiem: Powiatowy Konkurs Plastyczny na plakat „Autyzm - by wiedzieć więcej”. Autorom najlepiej ocenionych prac zostaną wręczone atrakcyjne nagrody.

Kartę zgłoszeniową oraz regulamin konkursu można znaleźć >tutaj<.

„Autyzm – by wiedzieć więcej” / plakat: Starostwo Powiatowe w Lublińcu

źródło: Starostwo Powiatowe w Lublińcu

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu