Wiosenny wianek gotowy!  Kolejny etap warsztatów  „Kreatywny Przystanek 60+”

Wiosenny wianek gotowy! Kolejny etap warsztatów „Kreatywny Przystanek 60+”

12 czerwca 2023, godz. 12:21
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Ostatni etap warsztatów z cyklu Kreatywny Przystanek 60+ „Wiosenny wianek z elementami ceramiki” za nami. We wtorek 6 czerwca każda z Pań, wychodziła z MDK Lubliniec z gotowym do powieszenia wiankiem. 

Panie za pomocą kleju na gorąco, umieściły na wiklinowych wiankach wcześniej przygotowane i pięknie pomalowane elementy z gliny samoutwardzalnej. Były to kolorowe listki, kwiatki i ptaszki.  Zajęcia poprowadziła Aleksandra Wipler, która czuwała nad tym, aby ostatni etap warsztatów zakończył się sukcesem. Dziękujemy za waszą obecność podczas warsztatów. Wianki są naprawdę urocze i każdy jest wyjątkowy. Na pewno będzie ciekawą ozdobą. Zapraszamy już na kolejne warsztaty z cyklu Kreatywny Przystanek 60+ „Doniczkowy zawrót głowy”, które odbędą się 20 czerwca. Na zajęcia obowiązują zapisy. Zapisać można się w Galerii pod Glinianym Aniołem lub pod numerem telefonu 34/ 351 06 88 w godzinach od 15:00-21:00. Zapraszamy serdecznie! 

Zajęcia razem Miejskim Domem Kultury w Lublińcu współorganizuje Fundacja ,,Lubi mi się…”.

Zadanie publiczne dofinansowanie i zlecone przez Miasto Lubliniec w kwocie 12 856,00 zł. (77,39% – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania).

Galeria: Finalny etap warsztatów „Wiosenny wianek z elementami ceramiki”

Finalny etap warsztatów „Wiosenny wianek z elementami ceramiki” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Finalny etap warsztatów „Wiosenny wianek z elementami ceramiki” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Finalny etap warsztatów „Wiosenny wianek z elementami ceramiki” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Finalny etap warsztatów „Wiosenny wianek z elementami ceramiki” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Finalny etap warsztatów „Wiosenny wianek z elementami ceramiki” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu