Wrześniowy repertuar Kina „Karolinka”. Co zobaczymy tym razem?

Wrześniowy repertuar Kina „Karolinka”. Co zobaczymy tym razem?

4 września 2023, godz. 9:30
Lubliniec.info, źródło: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Kina „Karolinka” zaprasza do siebie na nowe seanse. We wrześniu zobaczymy m.in. nowego Indiana Jones'a, „Niezniszczalnych 4”, komedię „Teściowie 2” i „Raport Pileckiego”. Nie zabraknie także filmów dla najmłodszych. Ze dokładnymi datami i godzinami seansów można zapoznać się w dziale Kino.

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia (01.09, 03-05.09)
gatunek: przygodowy

1969. Apogeum wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Jones jest zdeterminowany, aby wyjawić nikczemną działalność nazistowskich naukowców licznie stojących za programami kosmicznymi.

Kicia Kocia na pikniku (01.09, 03-05.09, 12.09)
gatunek: animacja

Uwielbianą przez najmłodszych rezolutną kotkę czekają nowe przygody. Razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi Packiem, Adelką i Juliankiem uda się na basen, plażę i oczywiście na piknik! Zobaczymy też, jak poznaje nowego kolegę podczas gry w piłkę, uczy się ważnej lekcji bawiąc się w sklep oraz odwiedza swojego wujka na wsi, gdzie zachwyca się jego nowym traktorem!

Mów do mnie (08-10.09)
gatunek: horror

Tajemnicza zabalsamowana ręka pozwala grupie przyjaciół wprowadzać w swoje ciała duchy nieżywych. Jednak kiedy złamią reguły gry, życie każdego z nich zamieni się w koszmar.

Lassie. Nowe przygody (08-12.09)
gatunek: familijny, przygodowy

Lassie i jej przyjaciele prowadzą śledztwo w sprawie zagadkowych zaginięć rasowych psów.

Kochanica króla Jeanne du Barry (08-12.09)
gatunek: dramat, kostiumowy

„Kochanica króla” przedstawia losy Jeanne Vaubernier, młodej i ambitnej kobiety ze społecznych nizin, która wykorzystuje swoją inteligencję i powab, aby wspinać się po szczeblach drabiny społecznej. Staje się ulubienicą króla Ludwika XV, a ten dzięki niej odzyskuje apetyt na życie. Wbrew wszelkim konwenansom i etykiecie Jeanne przenosi się do Wersalu, wywołując skandal na dworze. Film w całości nakręcono we wnętrzach i plenerach Wersalu.

Kompas szkieletora (16-19.09)
gatunek: familijny, przygodowy

Trzynastoletni Champ Brown wkrótce wyprowadzi się wraz z rodzicami ze swojego miasteczka. Oznacza to pożegnanie z przyjaciółmi z dzieciństwa. Tymczasem okazuje się, że grupę młodych poszukiwaczy przygód czekają jeszcze niemałe tarapaty i niesamowita wyprawa – znajoma okolica skrywa bowiem pewien sekret. Chłopiec znajduje w lesie szkielet poszukiwacza złota z XIX wieku, tajemniczy kompas i pożółkły ze starości dziennik. Odważni badacze są gotowi rozwiązać zagadkę i podążyć śladami zaginionego skarbu. Nie odstraszy ich nawet ryzyko, jakie niesie podróż w czasie!

Teściowie 2 (16-19.09, 22-26.09)
gatunek: komedia

Komiczno-ironiczna opowieść o tym jaki jest stan małżeństwa z trzydziestoletnim stażem, o różnicy pokoleniowej w związku, która wciąż wydaje się być tematem tabu oraz o tym czy w ogóle warto brać ślub.

Raport Pileckiego (16-19.09)
gatunek: biograficzny, dramat, wojenny

Historia wielkiego bohatera drugiej wojny światowej – rotmistrza Witolda Pileckiego, który po zakończeniu działań zbrojnych próbował przeciwstawiać się narzuconej Polsce sowieckiej dominacji. W jego życiorysie niezwykle dramatycznie widać heroiczną, chwilami beznadziejną walkę z dwoma bezwzględnymi totalitaryzmami XX wieku – niemieckim i sowieckim.

O psie, który jeździł koleją (22-26.09)
gatunek: familijny, przygodowy

Zuzia poznaje psa Lampo, który jest popularny dzięki swym podróżom kolejowym.

Niezniszczalni 4 (22-26.09)
gatunek: akcja

W ręce terrorystów wpada broń masowej zagłady o mocy zdolnej zniszczyć całą planetę. Barney Ross i jego niezniszczalna ekipa wkraczają do akcji, by zapobiec wojnie Rosji z USA.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu