Październikowy repertuar Kina „Karolinka”

Październikowy repertuar Kina „Karolinka”

26 września 2023, godz. 7:51
Lubliniec.info, źródło: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na kolejne seanse w Kinie „Karolinka”. Okres jesienny to czas premiery wielu horrorów, dlatego też w październiku na ekranie zobaczymy chociażby „Zakonnicę II”. Dodatkowo między 27 a 31 października odbywać się będzie „Weekend strasznych filmów” (jak pisze MDK, więcej informacji wkrótce). W październiku będzie również możliwość obejrzenia w Kinie „Karolinka” filmu „Zielona granica” – wzbudzającego w ostatnim czasie ogromne emocje. Poniżej zamieszczamy zapowiedzi nadchodzących premier w Lublińcu. Szczegółowe daty i godziny seansów można znaleźć w dziale Kino.

Kosmici w mojej szkole (29.09-03.10, 06-10.10)
gatunek: animacja, komedia, sci-fi

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

Doppelganger. Sobowtór (29.09-03.10) 
gatunek: thriller, psychologiczny, polityczny

Agent służb specjalnych przejmuje tożsamość innego mężczyzny i rozpoczyna budowanie swojej kariery szpiegowskiej.

Zakonnica II (29.09-03.10)
gatunek: horror

Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Sequel globalnego przeboju opowiada o siostrze Irene, która raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

Zielona granica (06.10-10.10)
gatunek: dramat

Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy.

Duchy w Wenecji (06.10-10.10)
gatunek: kryminał

Emerytowany detektyw wybiera się na bal lokalnej socjety w nawiedzonej posiadłości. Wtedy dochodzi do morderstwa.

Psi Patrol: Wielki film (13-17.10, 20-24.10)
gatunek: familijny, animacja

W sequelu filmu w Adventure City wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom z Psiego patrolu super moce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem, aby ukraść super moce dwóm złoczyńcom. Los Adventure City wisi na włosku, więc dzielny patrol będzie musiał wkroczyć do akcji i powstrzymać super złoczyńców, zanim będzie za późno, a Skye będzie musiała nauczyć się, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.

Chłopi (13-17.10, 20-24.10) 
gatunek: dramat, animacja dla dorosłych

Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu