Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Powiatowy konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży o św. Edycie Stein

Powiatowy konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży o św. Edycie Stein

11 października 2023, godz. 8:24
Lubliniec.info, nadesłane: organizator
Udostępnij: Kopiuj link

Dziś obchodzimy 15. rocznicę nadania patronatu św. Edyty Stein miastu Lubliniec. Z tej okazji do 31 października można przesyłać prace w ramach powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży na zakładkę książki pn. „Patronką miasta Święta niewiasta – Edyta Stein dla Lublińca”. 

Celem konkursu jest upamiętnienie 15. rocznicy nadania patronatu św. Edyty Stein miastu Lubliniec, a także pogłębienie zainteresowania tą postacią w kontekście jej związków biograficznych z Lublińcem. Uczestnictwo w konkursie przyczynia się także do rozwijania pasji artystycznych wśród dzieci i młodzieży.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy plastycznej – dwustronnej zakładki do książki. Praca może być wykonana techniką dowolną, bez materiałów sypkich w formacie 5cm x 18 cm. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich z powiatu lublinieckiego. 

Prace laureatów zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej oraz wydane w formie zakładek do książek. Każdy laureat otrzyma w nagrodę 20 sztuk zakładek własnego autorstwa. O terminie wystawy, połączonej z wręczeniem nagród, szkoły laureatów zostaną powiadomione.

Organizatorem konkursu jest Katolicki Zespół Szkolno-Przedszkolny im. św. Edyty Stein oraz Wydawnictwo św. Macieja Apostoła w Lublińcu. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie, karcie zgłoszeniowej oraz zgodzie RODO. Pliki załączamy do artykułu. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu