Lubliniec: Jadąc na rowerze przewrócił kobietę, po czym zaniósł ja na rękach do mieszkania

Lubliniec: Jadąc na rowerze przewrócił kobietę, po czym zaniósł ją na rękach do miejsca zamieszkania

9 listopada 2023, godz. 12:54
Lubliniec.info, źródło: KPP Lubliniec / zdj. arch. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu prowadzi czynności wyjaśniające w związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w dniu 9 listopada w Lublińcu. 

Na ul. Częstochowskiej 11, około godziny 7:00, nieznany sprawca jadąc na rowerze miał przewrócić spacerującą kobietę z psem. Do zdarzenia doszło na wysokości zakładu fryzjerskiego oraz apteki.

Według relacji poszkodowanej sprawca miał około 50 lat, wzrost około 170 cm, włosy ciemne, był krępej budowy ciała, ubrany na ciemno. Zaraz po zdarzeniu, zaniósł kobietę na rękach, do miejsca zamieszkania, po czym oddalił się, nie pozostawiając swoich danych kontaktowych – informuje Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112 – podaje lubliniecka policja.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu