Jarmark Świąteczny 2023. Do Lublińca przyjechał Święty Mikołaj! [ZDJĘCIA]

Jarmark Świąteczny 2023. Do Lublińca przyjechał Święty Mikołaj! [ZDJĘCIA]

4 grudnia 2023, godz. 8:12
Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Kolejny Jarmark Świąteczny za nami. W niedzielę 3 grudnia lubliniecki rynek odwiedziły tłumy gości. Była to dobra okazja na zakup świątecznych ozdób lub upominków. Wieczór uświetnił występ młodych artystów MDK Lubliniec. Nie zabrakło także wizyty Świętego Mikołaja.

Jarmark rozpoczął się o godzinie 14:00 i trwał do 18:00. W tym czasie odwiedzający mogli korzystać ze stoisk z rękodziełem. Wybór był spory: ozdoby świąteczne, pluszaki, ceramika, biżuteria oraz ciepłe napoje.

O godzinie 16:00 rozpoczęło się „Mikołajkowo”, czyli występ młodych artystów z Miejskiego Domu Kultury. Rozbrzmiały świąteczne utwory, a całe przedstawienie, pomimo niskiej temperatury, przyciągnęło przed scenę tłumy. Był to wstęp do powitania Świętego Mikołaja, który przybył chwilę przed godziną 17:00. Następnie dzieci, i nie tylko, mogły zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Każdy otrzymał również coś słodkiego.

Był to kolejny, wyjątkowy Jarmark Świąteczny. W galerii zdjęciowej poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Galeria: Jarmark Świąteczny 2023

Jarmark Świąteczny 2023 na lublinieckim rynku Jarmark Świąteczny 2023 na lublinieckim rynku Jarmark Świąteczny 2023 na lublinieckim rynku Jarmark Świąteczny 2023 na lublinieckim rynku Jarmark Świąteczny 2023 na lublinieckim rynku
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu