Koncert noworoczny na scenie MDK Lubliniec. Przed publicznością występuje Miejska Orkiestra Dęta. Scena oświetlona jest niebieskim kolorem.

Przeżyjmy to jeszcze raz! „Koncert Noworoczny na bis”

19 lutego 2024, godz. 11:04
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec / zdj. D. Dmitriew
Udostępnij: Kopiuj link

We wtorek 20 lutego 2024 roku o godzinie 16:00 rusza sprzedaż biletów na „Koncert Noworoczny na bis”, który odbędzie się już 3 marca 2024 roku o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec pod batutą Bartłomieja Pięty ponownie wystąpi w repertuarze karnawałowym, a towarzyszyć jej będą soliści: Jolanta Wagner, Dariusz Stachura oraz Piotr Lempa. Bilety dostępne będą na stronie bilety.mdk.lubliniec.pl oraz w kasie MDK. 

„Upiór w operze”, „Przetańczyć całą noc” czy „O sole mio” tych utworów nie zabraknie podczas koncertu. Dajcie się porwać na muzyczną ucztę! Posłuchajcie wspaniałej gry orkiestry i obdarzonych wyjątkowym talentem śpiewaków. Zapraszamy serdecznie.

nadesłane: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu