Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich spotkań (27-28 kwietnia)

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich spotkań (27-28 kwietnia)

29 kwietnia 2024, godz. 12:18
Lubliniec.info, źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręg Lubliniec / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Zamieszczamy wyniki ostatnich spotkań w ramach rozgrywek B klasy, A klasy i Klasy okręgowej. Szczegóły poniżej.

B klasa, kolejka nr 16

Drużyna Wynik Drużyna
LKS UNIA LUBECKO 0:7 LKS BŁĘKITNI HERBY
KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 7:1 LKS DRAGON RUSINOWICE
LKS PROMIEŃ II GLINICA 2:0 LKS POKÓJ SADÓW
LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 6:1 LKS WIERZBIE
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 0:0 KS UNIA II KALETY
LKS ŻWIREX HADRA 0:2 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN

A klasa, kolejka nr 19

Drużyna Wynik Drużyna
LKS LISWARTA LISÓW 5:1 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA
LKS SPARTA TWORÓG 1:4 LKS PROMIEŃ GLINICA
LKS HURAGAN JEZIORO 1:2 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
LKS SPARTA LUBLINIEC 2:1 LKS RYBAK CIASNA
LKS RUCH KOCHANOWICE 2:3 LKS ROZWÓJ OLSZYNA
LKS ORZEŁ PAWONKÓW 0:4 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
KS UNIA LISOWICE 1:0 LKS VICTORIA STRZEBIŃ

Klasa okręgowa, kolejka nr 22

Drużyna Wynik Drużyna
KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 6:3 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY
MGLKS LISWARTA KRZEPICE 5:0 KS ORZEŁ KIEDRZYN
LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 0:0 KS UNIA KALETY
LKS LISWARTA POPÓW 1:1 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW
KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 0:2 LKS ZIELONI ŻARKI
LKS LOTNIK KOŚCIELEC 5:2 LKS AMATOR GOLCE
KS PANKI 1:0 GLKS LOT KONOPISKA

 


Tabele

B klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. KS UNIA II KALETY 16 40 49:15
2. LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 15 34 43:14
3. LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 16 31 51:24
4. LKS BŁĘKITNI HERBY 16 31 50:36
5. KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 16 26 43:23
6. LKS DRAGON RUSINOWICE 15 24 31:35
7. LKS PROMIEŃ II GLINICA 16 18 26:48
8. LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 15 17 33:35
9. LKS POKÓJ SADÓW 16 15 27:40
10. LKS WIERZBIE 15 13 28:50
11. LKS UNIA LUBECKO 16 12 24:46
12. LKS ŻWIREX HADRA 16 7 16:55

A klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. LKS SPARTA LUBLINIEC 19 48 84:15
2. LKS PROMIEŃ GLINICA 19 43 74:31
3. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 19 40 47:18
4. LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 19 35 50:40
5. LKS SPARTA TWORÓG 19 30 44:34
6. LKS VICTORIA STRZEBIŃ 19 30 49:45
7. LKS LISWARTA LISÓW 19 27 43:42
8. LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 19 25 33:42
9. LKS ORZEŁ PAWONKÓW 19 23 52:71
10. LKS ROZWÓJ OLSZYNA 19 19 33:51
11. LKS RUCH KOCHANOWICE 19 18 31:60
12. LKS HURAGAN JEZIORO 19 16 38:61
13. LKS RYBAK CIASNA 19 12 20:43
14. KS UNIA LISOWICE 19 11 24:69

Klasa okręgowa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. KS PANKI 20 43 45:17
2. LKS ZIELONI ŻARKI 21 42 40:19
3. MGLKS LISWARTA KRZEPICE 21 41 47:21
4. LKS LOTNIK KOŚCIELEC 20 40 44:20
5. KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 20 40 46:22
6. LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 20 35 50:25
7. LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 21 34 41:28
8. KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 20 32 35:33
9. LKS AMATOR GOLCE 21 25 40:59
10. KS UNIA KALETY 21 24 25:29
11. KS ORZEŁ KIEDRZYN 21 23 26:38
12. GLKS LOT KONOPISKA 21 16 35:68
13. LKS LISWARTA POPÓW 20 16 30:47
14. MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 21 13 35:58
15. LKS MECHANIK KOCHCICE 20 9 16:71

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu