Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich spotkań (4-5 maja)

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich spotkań (4-5 maja)

6 maja 2024, godz. 10:40
Lubliniec.info, źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręg Lubliniec / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Zamieszczamy wyniki ostatnich spotkań w ramach rozgrywek B klasy, A klasy i Klasy okręgowej. Szczegóły poniżej.

B klasa, kolejka nr 17

Drużyna Wynik Drużyna
LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 4:1 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE
LKS DRAGON RUSINOWICE 6:1 LKS UNIA LUBECKO
LKS PROMIEŃ II GLINICA 2:1 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
LKS POKÓJ SADÓW 2:1 LKS ŻWIREX HADRA
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 1:5 LKS BŁĘKITNI HERBY
KS UNIA II KALETY 1:1 LKS WIERZBIE

A klasa, kolejka nr 20

Drużyna Wynik Drużyna
LKS PROMIEŃ GLINICA 7:0 LKS ORZEŁ PAWONKÓW
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 4:1 LKS HURAGAN JEZIORO
KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 5:0 LKS RUCH KOCHANOWICE
LKS ROZWÓJ OLSZYNA 0:2 LKS SPARTA LUBLINIEC
LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 1:1 KS UNIA LISOWICE
LKS VICTORIA STRZEBIŃ 4:1 LKS SPARTA TWORÓG
LKS RYBAK CIASNA 1:2 LKS LISWARTA LISÓW

Klasa okręgowa, kolejka nr 23

Drużyna Wynik Drużyna
LKS ZIELONI ŻARKI 4:0 LKS LISWARTA POPÓW
LKS AMATOR GOLCE 2:3 KS PANKI
KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:0 MGLKS LISWARTA KRZEPICE
GLKS LOT KONOPISKA 0:2 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA
LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 3:2 LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
KS UNIA KALETY 4:0 LKS MECHANIK KOCHCICE
MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 4:3 LKS LOTNIK KOŚCIELEC

 


Tabele

B klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. KS UNIA II KALETY 17 41 50:16
2. LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 17 40 54:15
3. LKS BŁĘKITNI HERBY 17 34 55:37
4. LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 17 31 52:26
5. LKS DRAGON RUSINOWICE 17 27 37:43
6. KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 17 26 44:27
7. LKS PROMIEŃ II GLINICA 17 21 28:49
8. LKS POKÓJ SADÓW 17 18 29:41
9. LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 16 17 34:40
10. LKS WIERZBIE 16 14 29:51
11. LKS UNIA LUBECKO 17 12 25:52
12. LKS ŻWIREX HADRA 17 7 17:57

A klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. LKS SPARTA LUBLINIEC 20 51 86:15
2. LKS PROMIEŃ GLINICA 20 46 81:31
3. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 20 43 52:18
4. LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 20 38 54:41
5. LKS VICTORIA STRZEBIŃ 20 33 53:46
6. LKS SPARTA TWORÓG 20 30 45:38
7. LKS LISWARTA LISÓW 20 30 45:43
8. LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 20 26 34:43
9. LKS ORZEŁ PAWONKÓW 20 23 52:78
10. LKS ROZWÓJ OLSZYNA 20 19 33:53
11. LKS RUCH KOCHANOWICE 20 18 31:65
12. LKS HURAGAN JEZIORO 20 16 39:65
13. LKS RYBAK CIASNA 20 12 21:45
14. KS UNIA LISOWICE 20 12 25:70

Klasa okręgowa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. KS PANKI 21 46 48:19
2. LKS ZIELONI ŻARKI 22 45 44:19
3. KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 21 43 48:22
4. MGLKS LISWARTA KRZEPICE 22 41 47:23
5. LKS LOTNIK KOŚCIELEC 21 40 47:24
6. LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 22 37 44:30
7. LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 21 35 52:28
8. KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 21 35 37:33
9. KS UNIA KALETY 22 27 29:29
10. LKS AMATOR GOLCE 22 25 42:62
11. KS ORZEŁ KIEDRZYN 21 23 26:38
12. GLKS LOT KONOPISKA 22 16 35:70
13. LKS LISWARTA POPÓW 21 16 30:51
14. MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 22 16 39:61
15. LKS MECHANIK KOCHCICE 21 9 16:75

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu