Reklama Lubliniec Info

ZOSTAŃ SIATKARZEM

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu Zdroju zaprasza chłopców urodzonych w roku 1996 na konsultacje treningowe, które odbędą się 18.02.2012 o godzinie 10.00. Informacja skierowana jest do osób o wysokiej sprawności fizycznej oraz o odpowiednich warunkach fizycznych predysponujących do gry w piłkę siatkową na wysokim poziomie.

Konsultacje treningowe dla chłopców urodzonych w roku 1996 mają na celu wyłonienie grupy kandydatów do I klasy Liceum Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu Zdroju. Uczniowie szkoły uczęszczający do klas mistrzostwa sportowego reprezentują KS Jastrzębie Borynia, będacy zapleczem KS Jastrzębski Węgiel SA.

ZSMS w Jastrzebiu Zdroju posiada miejsca zakwaterowania dla Uczniów spoza terenu naszego miasta. Więcej informacji dostępnych jest pod numerem  telefonu 32 4751501 lub na stronie internetowej www.zsms.pl.

tagi: Siatkówka, Sport
2012-02-14 08:34:10 nadesłane J.D.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x