Swietny występ lublinieckich młodziczek na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w Kępnie

Swietny występ lublinieckich młodziczek na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w Kępnie

13 listopada 2013, godz. 20:06
STB ENERGIA Lubliniec - Partner Lubliniec Info
Udostępnij: Kopiuj link

Cztery zawodniczki STB Energii Lubliniec pojechały na Ogólnopolski Turniej Badmintona do Kępna. Właśnie tam, w maju przyszłego roku odbędą sie Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie. Lublinieckie młodziczki okazały sie bezkonkurencyjne!

Hanna Szymańska zdobyła złoto w singlu i deblu ( wraz z Agnieszka Foryta)

Agnieszka Foryta zdobyła zloto w mikście (wraz z zawodnikiem Technika Głubczyce Kordianem Kobylnikiem) i złoto w deblu (z Hania Szymańska)

Aleksanda Ptak zdobyła srebro w singlu, ulegając w finale swojej klubowej koleżance

Zuzanna Luban w kategorii Młodzik Młodszy zdobyła dwa brązowe medale - w singlu i deblu.

Turniej był bardzo atrakcyjny, bo poza nagrodami dla zdobywców podium, wśród wszystkich zawodników został rozlosowany rower górski, tablet i laptop, a wsród klubów rozlosowana nagroda specjalna.

Pani Joanna Szymańska (opiekun zawodniczek STB Energii Lubliniec) miała "szczęsliwą "rekę, i to własnie Klub STB Energia wylosował nagrodę !!! 5 tub lotek Yonex i torbę sportowa Yonex :)

Już w tą sobotę Zawodniczki jadą na Turniej do Głubczyc, a za dwa tygodnie Aleksandra Ptak została powołana przez trenera kadry narodowej  Jacka Hankiewicza na konsultacje przed Mistrzostwami Europy w Badmintonie.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu