Za zasługi dla rolnictwa

Za zasługi dla rolnictwa

28.08.2015 9:30
Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Lublińcu
Czytanie treści strony dostępne

W dniu 20.08.2015r. w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie odbyło się spotkanie przedstawicieli instytucji i organizacji pracujących na rzecz rolnictwa z województw śląskiego i małopolskiego z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Panem Markiem Sawickim. Podczas spotkania Pan Minister wręczył honorowe odznaczania „Za Zasługi dla Rolnictwa”.

Wśród osób odznaczonych znajduje się Pani Urszula Mazur – pracująca w Placówce Terenowej KRUS w Lublińcu na stanowisku starszego inspektora. Pani Urszula Mazur jest wieloletnim pracownikiem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, z zaangażowaniem wykonuje powierzone jej zadania, świadcząc usługi związane z ubezpieczeniem społecznym rolników, jednocześnie przyczyniając się do zaspokajania oczekiwań środowiska rolniczego. Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym jak i na drodze zawodowej.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu