Nowe harmonogramy wywozu śmieci

Nowe harmonogramy wywozu śmieci

07.07.2016 13:50
Lubliniec.info
Czytanie treści strony dostępne

Od 1 lipca obowiązuje nowa umowa pomiędzy miastem a konsorcjum firm zajmującym się odbiorem odpadów komunalnych. W związku z tym obowiązują nowe harmonogramy wywozu śmieci.

Szczegółowe harmonogramy publikujemy w formie załączników umożliwiających łatwe wydrukowanie.

Nieruchomości Jednorodzinne

REJON I - kliknij tutaj, aby pobrać

3 Maja, Azaliowa, Baczyńskiego, Ks. Cebuli, Cebulskiego, Chabrowa, Chopina, Cichociemnych, Dzierżonia, Fiołkowa, Gajowa, Górnicza, Grzybowa, Hadyny, Hlonda, Kamińskiego, Karłowicza, Kilara, Kisielewskiego, Kołłątaja, Krucza, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Lisowicka, Miłosza, Młyńska, Moniuszki, Opolska, Orzeszkowej, Partyzantów, Pasieczna, Północna, Prusa, Rolnicza, Rumiankowa, Skłodowskiej, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Staffa, Storczykowa, Szafera, Szarych Szeregów, Szymanowskiego, Szymborskiej, Świerkowa, Św. Anny, Tuwima, Uchodźców, Ks. Urbaczki, Urocza, Wieniawskiego, Wilniewczyca, Wrodarczyka, Wymyślacz, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zachodnia, Zagłówek, Zjednoczenia

REJON II - kliknij tutaj, aby pobrać

Armii Krajowej, Biała Cegielnia, Biała Kolonia, Dolna, Droniowicka, Droniowiczki, Drozdów, Gołębia, Goplany, Gruntowa, Gwarka, Jaskółcza, Karolinki, Karpego, Krzyżowskiej, Leśna, Łowiecka, Marzanny, Miodowa, Myśliwska, Okólna, Piaskowa, Południowa, Rusałki, Sadowa, Skowronków, Słowicza, Stara Kolonia, Stawowa, Syreny, Szczygłów, Szeroka, Świtezianki, Wierzbowa, Wschodnia, Żabia, Żurawia, Żytnia

REJON III - kliknij tutaj, aby pobrać

Cieszkowskiego, Fredry, Jagusia, Jedności, Kochanowskiego, Konopnickiej, Lipska Góra, Łąkowa, Oleska, Parcelacyjna, PCK, Ptaka, Reja, Reymonta, Rolna, Słowackiego, Ks. Szramka, Wawrzyńca Hajdy, Wiejska, Zaciszna, Żeromskiego

REJON IV - kliknij tutaj, aby pobrać

Brzozowa, Bukowa, Cegielniana, Chłopska, Cisowa, Czarnoleska, Częstochowska, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Jaronia, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochcicka, Kopce, Liberki, Lipowa, Malinowa, Ks. Misia, Modrzewiowa, Niegolewskich, Podmiejska, Pogodna, Polna, Powstańców Śl., Przemysłowa, Pusta, Robotnicza, Rzeźniczka, Słoneczna, Strzelecka, Ks. Szymały, Topolowa, Torowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zwycięstwa, Żyzna

REJON V - kliknij tutaj, aby pobrać

11 Listopada, 74 GPP, Pl. Cichy, Cyrana, Damrota, Dworcowa, Głowackiego, Grunwaldzka, Jania Góra, Kandory, Kilińskiego, Kokotek, Pl. Kopernika, Korfantego, Kościuszki, Krótka, Krupówka, Ligonia, Lompy, Majdanek, Pl. Mańki, Miarki, Mickiewicza, Niedurnego, Pl. Niepodległości, Nowa, Ogrodowa, Osiedle Leśnica, Osiedle Posmyk, Oświęcimska, Paderewskiego, Park Leśny, Piłsudskiego, Plebiscytowa, Pokoju, Poprzeczna, Pusta Kuźnica, Ks. Rogowskiego, Sądowa, Pl. Sienkiewicza, Sobieskiego, Sokoła, Stalmacha, Staszica, Strażacka, Stein, Szaforza, Szkolna, Św. Mikołaja, Tylna, Tysiąclecia, Wąska, Wilimowskiego, Wojska Polskiego, ZHP, Żwirki i Wigury

Nieruchomości Wielorodzinne

REJON VI - kliknij tutaj, aby pobrać

Grunwaldzka 3, 3A, 5, 11, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29A, 30, Kisielewskiego 50, Kokotek 42, Krupówka 5, Ligonia 14, Oleska 26, Sobieskiego 14, Sokoła 7, 21, 28, Stalmacha 12, 18, 20, 23,, Wyszyńskiego 3, 47 Witosa 42

REJON VII - kliknij tutaj, aby pobrać

Damrota 1, 13, Dębowa 3, 5, 6, Kilińskiego 20, Kochcicka 16, Lompy 2, 3, 6, Mańki 1, Miarki 15, Mickiewicza 14, 18, 19, 37, Oświęcimska 19, 28, Paderewskiego 15, 35, Piłsudskiego 6, 21, 23, Powstańców Śl. 2, Przemysłowa 1, Rolnicza 6, Skłodowskiej 1, Słoneczna, 2A ,, 12A, 12B, Stein 6, 8, 11, 13, Tylna 2, 4, 10, Zachodnia 12, Wąska 2

REJON VIII - kliknij tutaj, aby pobrać

3 Maja 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11A, 13, 15, 15A, 15B, 18, Cebulskiego 4, 6, 8, 10, Kochcicka 14, Lisowicka 10, 12, 14, 16, 18, Wyszyńskiego 11, 13, 17, Szymanowskiego 4, 6, 12, 14, 16, Św. Anny 21B, 31, 33, 35, 43, 45, Wieniawskiego 4, 4A, 4B, 6, 6A, 8, 8A, 11 Listopada 1A, 1B, 1C, 1D, 2, 12, 14, 16, 26, 28, 35, 74 GPP 2, 3, Cyrana 10, Częstochowska 2, 4, 6, Mickiewicza 9, 11, 16, 26, 38, Wojska Polskiego 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 7, 9, 10, Dworcowa 5, Grunwaldzka 19, 19A, 25, 27, 27A, Kilińskiego 1, Klonowa 6, 46, Kościuszki 6, 8, Pl. Mańki 3, Niegolewskich 1A, 1B, 3, Pl. Niepodległości 2, Ogrodowa 7, 7A, 9, 9A, 11, 11A, 13, 13A, 15, 17, 19, Oświęcimska 14, 15, 16, 20, 29, Paderewskiego 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, Piłsudskiego 13, Plebiscytowa 32, 45, Powstańców Śl. 46, 46A, 48, 48A, 52, 73, 75, 83, 83A,83B Robotnicza 1, Sobieskiego 27, 29, 30, 30A, 32, 32A, 34, 34A, 36, 36A, 38, 40, Stalmacha 28B, Tysiąclecia 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, ZHP 1A, 2, 3, 4, Żwirki i Wigury 5, 36, Wilniewczyca 2a, 2b

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu