Jak zaoszczędzić w sklepie Euro RTV AGD?

Jak zaoszczędzić w sklepie Euro RTV AGD?

19.01.2017 10:58
Czytanie treści strony dostępne

Sklepy internetowe dają nam wiele możliwości zaoszczędzenia pieniędzy podczas robienia zakupów. Rozmaite akcje rabatowe, kody zniżkowe czy rabaty za subskrypcję sprawiają, że w naszej kieszeni w niektórych sytuacjach zostaje nawet połowa wartości zakupionego produktu! Co najważniejsze, trzeba wiedzieć gdzie szukać promocji. Jeśli nie do końca znasz odpowiedź na to pytanie to koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca, aby już nigdy atrakcyjna promocja nie uciekła Ci sprzed nosa.

Rodzaje dostępnych promocji

Tradycyjnie jedną z najpopularniejszych możliwości otrzymania zniżki na wybrane przez nas produkty jest wyprzedaż organizowana w sklepie internetowym Euro RTV AGD. W czasie miesięcy wyprzedażowych ceny sporej części oferowanych na stronie produktów pomniejszone są o określony procent. Jeśli chodzi początek roku kalendarzowego czasami są to naprawdę spore zniżki, dzięki którym w przypadku kupna droższych sprzętów RTV czy AGD możemy sporo zaoszczędzić.

Równie popularne co i wszystkim zdane wyprzedaże są kody promocyjne. Kody rabatowe w Euro AGD uprawniają nas do otrzymania zniżki, której wysokość zaznaczona jest obok danego kuponu. Czasami jest to 5%, a niekiedy nawet 20% czy 30%. Trzeba pamiętać, że kody rabatowe mają ograniczenia czasowe. Niektóre ważne są tydzień, inne natomiast kilka dni lub zaledwie kilka godzin. Aby nie przeoczyć możliwości zrobienia tańszych zakupów warto na bieżąco przeglądać strony z kodami zniżkowymi.

Kolejnym możliwym do zdobycia kodem promocyjnym jest kod, który przysługuje każdemu klientowi sklepu internetowego za zapisanie się do newslettera (co prawda nie wszystkie sklepy mają tę opcję, jednak na dzień dzisiejszy zdecydowana większość). Dzięki subskrypcji na naszej poczcie e-mail pojawi się kod (jego wysokość zależy od danego sklepu), który będziemy mogli wykorzystać do realizacji tańszych zakupów. Niektóre sklepy przewidują również bonusy za subskrypcje lub kody rabatowe przyznawane np. z okazji urodzin klienta.

Niektóre ze sklepów biorą również udział w jednodniowych akcjach rabatowych. Mowa tutaj np. o Black Friday czy Cyber Monday kiedy to sklepy oferują zniżki na produkty, jednak owe rabaty dostępne są jedynie przez 24 godziny. W tym przypadku trzeba samemu zorientować się kiedy wypadają takie dni i śledzić działania sklepów internetowych, w których chcielibyśmy poczynić małe zakupy.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu