Zgłaszanie komentarza: Lokator napisał: "Oczyszczalnia może śmierdzieć dalej, bo do UM jest parę kilometrów, a żaden energiczny radny nie mieszka w okolicy."

Lokatorze !! No, nie powiem, zaintrygowałeś mnie myślą zawartą w powyższym cytacie. Czyli, co? ------> Mamy radnych energicznych i bez energii? Którzy to? Gdzie mieszkają ci energiczni radni? Sugerujesz. że w okolicy oczyszczalni mieszkają tylko radni bez energii? -----> Widzę, że chyba od niedawna mieszkasz w naszym miasteczku.... Albo rżniesz głupa!!!! ZGKLiC zawsze był jednostką, w której było zatrudnionych kilku RADNYCH. Ta jednostka zawsze wyróżniała się silną nadreprezentacją RADNYCH w stosunku od innych pracowników. A zapewniam cię, że RADNI zatrudnieni w ZGKLiC, to nie byli i nie są RADNYMI wyzzutymi kompletnie z energii.... Ci RADNI z ZGKLiC, to zawsze były WULKANY ENERGII... Oni przeca, w połączeniu z ENERGIĄ wielokadencyjnych RADNYCH z DPS spod lasu i tego z CIEPŁOWNI, od wielu kadencji TRZĘSĄ naszym miasteczkiem... -----> Nie współczyjesz tym RADNYM z ZGKLiC, którzy cało szychta muszom robić w takim smrodzie dla dobra miasta i jego mieszkańców?

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu