14 lutego: Smog nad Lublińcem ZDJĘCIA

Wszystkim mieszkańcom odradzamy świętowanie przypadających dzisiaj walentynek spędzając je na romantycznym spacerze ulicami naszego miasta. Jakość powietrza po raz kolejny tej zimy nie jest korzystna dla zdrowia. Zobaczcie zdjęcia, które zostały wykonane o godz. 10:10, na którym bardzo dobrze widać smog nad Lublińcem.

tagi:
2017-02-14 10:24:40 Lubliniec.Info

Galeria: 14 lutego smog nad Lublińcem

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
antyblokowiec - tylko dom ! 2017-02-15, 13:52:31

antyblokowiec - tylko dom !
JASIO, do ludzi z bloków nie dotrzesz.. żodyn nie totarł jeszcze.. ŻODYN !

  Zgłoś komentarz

JASIO 2017-02-15, 12:13:46

ciepło
TO MAM PYTANIE. PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ I JEDNOCZEŚNIE DORADZIĆ, CO MAM ZROBIĆ ŻEBY Z MOJEGO KOMINA NIE WYDOBYWAŁ SIĘ DYM. CHCIAŁBYM ABY W MOIM DOMU BYŁO CIEPŁO JAK W MIESZKANIACH W BLOKACH, ABY MOJE DZIECI NIE MARZŁY, ABYM NIE MUSIAŁ CZYŚCIĆ PIECA WYNOSIĆ POPIOŁU SPRZĄTAĆ KOTŁOWNI WRZUCAĆ WĘGLA OSZCZĘDZAĆ NA KOLEJNY PIEC. DOCHOD RODZINY 5 TYŚ NA 5 OSOB, DOM JEDNORODZINNY 130 MKW. INFORMACJA DLA OSOB Z BLOKOW - CO ROKU ABYM MIAŁ GDZIE MIESZKAĆ I NIE BYĆ NA GARNUSZKU PAŃSTWA MUSZĘ REMONTOWAĆ , ODŚNIEŻAĆ CHODNIK, POSYPYWAĆ I ZAMIATAĆ GO, PŁACIĆ PODATEK, DBAĆ O WYGLĄD ZEWNĘTRZNY POSESJI, PŁACIĆ ZA DOJAZD DO PRACY, WYKSZTAŁCIĆ DZIECI UBRAĆ RODZINĘ , MIEĆ NA LEKARSTWA I LEKARZY- A CO Z WAKACJAMI NIE MA I NIE BĘDZIE - ZABRAKŁO. I JAK TU OPALAĆ GAZEM. WYSTARCZY - TO PORADZCIE JAK ŻYĆ , ŻEBY KOMIN NIE KOPCIŁ.

  Zgłoś komentarz

palacz 2017-02-15, 11:41:08

smog.
Panie ZORRO ściągnij ta maskę bo źle widzisz. Od kiedy do Burmistrza należy winić czym palimy albo co mamy wpakować do pieca jak nam wolno. Widzę,że mało wiesz i widzisz, przecież straż miejska sprawdza domy i co z tego jak i tak nam wolno palić i kopcić. tylko idiota da się w tym okresie złapać na paleniu czymkolwiek np. meblami. Mam sąsiada ,który palił płytami,jak mówi poczekam do lata, będzie z tego ciepła woda.

  Zgłoś komentarz

JA@@ 2017-02-15, 10:35:39

Smog na dworze
smog tez mam w moim mieszkaniu ktory nawiewa krakami w kuchni i łazence,I TO WIEJE OSTRO wieczory i noce w moim mieszkaniu sa powolną smiercią z komina w dodatku sciąga sadzą smierdzącą taka zmieszana tłuszczem dusimy sie we własnym mieszkaniu Pisma do prezesa SM coz grochem o scianę, Jezeli dojdzie do zaczadzenia mnie i mojej rodziny to juz wiem co bedzie napisane , tylko to bedzie nie prawda JA I MOJA RODZINA CHYBA JESTESMY 3-SORTEM LUDZI.

  Zgłoś komentarz

ZORRO 2017-02-15, 09:23:40

Poważny problem
Uważam, że to już przeradza się w poważny problem. Panie Burmistrzu. Wzywam Pana do opanowania tej sytuacji oraz wzmożenia kontroli prywatnych domów przez Straż Miejską w celach sprawdzenia czym jest palone w piecach mieszkańców Lublińca oraz tych przemysłowych.

  Zgłoś komentarz

panorama 2017-02-14, 14:31:59

teraz chmur nie ma, a smog jest dalej

  Zgłoś komentarz

ja 2017-02-14, 11:58:31

walentynki
co tam smog. przy ul. Plebiscytowej jest chałpa w , którym jest fajny luft i ciśnienie na odpowiednim poziomie,super miejsce na Walentynki.

  Zgłoś komentarz

Piotr 2017-02-14, 11:20:50

waluś pisze bzdury
waluś sam piszesz bzdury, to nie chmury tylko smog, wskaźniki dla Lublińca są w dniu dzisiejszym przekroczone! Jak widać warstwa wygląda jak cirrusy a czy ty widziales kiedys tego typu chmury w kolorze szarym (!) tak nisko? Nie! wiec skończ sie tutaj kompromitować! Sam wypisujesz bzdury!

  Zgłoś komentarz

waluś 2017-02-14, 11:15:02

bzdury
TO NIE SMOG A CHMURY!. jak się robi zdjęcia to najpierw należy się zastanowić czy czasem ja nie produkuje smogu. chcę zauważyć , że budynek , z którego zostało wykonane to zdjęcie to budynek PSS, wasze miejsce pracy a co najgorsze producent dziennej dawki smogu dla Lublińca ponieważ budynek ten opalany jest węglem i miałem , a jak kopci to wystarczy stanąć na rynku, doskonale widać. Przestańcie robić panikę bo i tak przez najbliższe 5 lat nic się nie zmieni, bo mi wolno palić węglem. A Walentynki to się spędza w lepszym miejscu niż ulica.No chyba , że moderator jest sam i zazdrości nam , że ............. !

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x