Sukcesy lublinieckich techników

Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych szczyci się licznymi sukcesami swoich uczniów. W tym roku nauczyciele przedmiotów zawodowych przygotowali uczniów do olimpiad zawodowych i w efekcie szkoła szczyci się trójką laureatów na szczeblu centralnym. 

Patryk Woroniak oraz Daniel Hat  są to zwycięzcy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Przygotowywali ich nauczyciele: Daniel Łodziński, Maciej Siwiński i Rafał Januszka

Sylwia Potempa - finalistka Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej - przygotowywała się pod kierunkiem Sławomira Kościelnego.

Warto dodać, że finaliści są zwolnieni z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie i otrzymują z niego wynik 100%. Zarówno nauczyciele przedmiotów budowlanych, jak i hotelarskich szczycą się całkiem pokaźnym gronem uczniów, którzy zajęli czołowe lokaty w olimpiadach w latach minionych.

Kilka dni temu na Wydziale Budownictwa Politechniki Częstochowskiej odbył się  ponadto III Wojewódzki drużynowy konkurs budowlany „Młody Mistrz Budownictwa” zorganizowany przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Częstochowie. Drużyna ZSOT w składzie: Patryk Woroniak, Patryk Kompała i Kamil Strzyż zdobyła drugi rok z rzędu pierwsze miejsce wśród najlepszych drużyn województwa śląskiego. 

Gratulujemy

tagi:
2018-05-08 20:04:09 ZSOT - Partner Lubliniec Info

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x